В ніч з неділі на понеділок 7 серпня у селі Верхні Гаї в автомобільній аварії загинули двоє чоловіків, одна жінка – травмована. Постраждалими виявились музиканти, які повертались з весілля додому в м. Трускавець – повідомляє сайт ТМР з посиланням на службу цивільного захисту МВ ГУ ДСНС.

Авто вдарилось в дерево, внаслідок чого розбилось вщент, водієві, якиму було 51 рік та пасажирові врятуватись не вдалось. Жінка у шоковому стані та з чисельними травмами була доставлена до лікарні.

На подію виїхав підрозділ Трускавецького відділу ГУ ДСНС.

Як розповів Володимир Гординський, підполковник служби цивільного захисту Трускавецького відділу ГУ ДСНС, автівка була заставлена аудіо апаратурою, і цей факт додатково  ускладнював евакуацію людей. Рятувальникам довелось розрізати авто, а потім витягувати тіла. Завдяки оперативним діям Трускавецького підрозділу, постраждалих було звільнено за 20 хвилин.

«Якби не обладнання, нещодавно закуплене завдяки міській програмі фінансування, рятувальникам довелось би працювати на місці багато годин. Оскільки внаслідок аварії тіло водія від сильного удару затиснуло всередині машини, рятувальники за допомогою спеціального обладнання розрізали автомобіль та деблокували загиблих чоловіків», – зазначив Володимир Гординський.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina