Екс-оператор з вивозу ТПВ ДВ “Екосвіт” забрав з Трускавця сміттєві урни. Відтепер по мікрорайонах міста встановлюють баки для сміття, придбані за кошти місцевого бюджету, які в подальшому належатимуть місту.

Впродовж шести років сміття з міста-курорту вивозила бориславська фірма ДВ “Екосвіт”. За словами керівництва міста, претензій до її роботи, практично не було, аж поки не виникла патова ситуація з блокуванням Бориславського полігону та неможливістю вивезення сміття туди. В результаті складених дефектних актів, договір з ДВ “Екосвіт” містом було розірвано.

Після проведеного конкурсу, новим оператором з вивезення сміття з міста-курорту стала стрийська фірма “Комунальник плюс”. Без інвестиційної програми тариф на вивезення сміття для населення становить 12.06 (досі він становив 12.98).

Однак після розірвання договору з “Екосвітом”, місто втратило чималу кількість сміттєвих урн, які раніше встановила фірма по місту, в рамках інвестиційної програми. Вчора ті сміттєві баки, що є власністю екс-оператора ДВ “Екосвіт”, були вивезені з міста впродовж кількох годин. Ще вранці сміттєві майданчики були укомплектовані, а ближче до обіду урн не стало.

Як виявилось, міська влада була готова до такого розвитку подій. Попередньо з місцевого бюджету були виділені кошти на придбання баків для укомплектування сміттєвих майданчиків. Баки вже придбали, вони знаходились на складі КП “Парк Курортний”. Тому через кілька годин на місце вивезених сміттєвих урн привезли інші, які в подальшому не доведеться нікому віддавати, навіть в разі розірвання договору з фірмою, – вони є власністю міста.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina