З 16 по 19 серпня в Дрогобичі пройде фестиваль «Інше місто – інші люди», організований громадською ініціативою «Інше місто 2.0».

Наша молодіжна ініціатива сформувалася після фестивалю “Велика гаївка”, що відбувався у Дрогобичі 18 квітня. Під час цього дійства працювала Школа лідера. Там ми і дізналися про громадську ініціативу “Інше місто”, яка була утворена в Дрогобичі декілька років тому. Ми вирішили її відродити і організувати фестиваль, який вже проходив у Дрогобичі 7 років тому.

До нашого складу входить 8 креативних та цікавих молодих людей, які готові змінювати місто на краще: Марків Ірина, Коржова Анастасія, Мисів Марія, Лобський Назар, Сенюх Аліна, Алєсіч Таїсія, Сотрихіна Роксолана та Кіндратів Віталій.

Ідеєю фестивалю є перетворення Дрогобича на місто можливостей для молоді, хоча б на декілька днів.

Метою фестивалю є залучити молодь і не лише до участі в усіх заходах, які триватимуть у межах цього дійства, а саме:

16 серпня о 17,00 у дворику ратуші, розпочнеться фестиваль з інспіративної лекції, за участі Мирослава Мариновича та Олексія Малицького. Також у дворику ратуші  о 20.00 відбудеться музичний вечір “world music party”.

17 серпня о 10.00 у дворику ратуші стартуватиме конкурс коротких фільмів “Fast Film Fest” (тема конкурсу). Пізніше, о 17.00, у дворику ратуші відбудеться фотовиставка. Презентуватимуть свої роботи молоді фотографи Дрогобича. А вже о 21.00 після насиченого дня  молодь зможе насолодитися цікавим фільмом, перегляд якого відбуватиметься на майданчику біля костелу.

18 серпня о 10.00 на майданчику біля костелу відбудеться старт квесту “Таємниця Котермака”. Також о 19.00 буде організована костюмована екскурсія Дрогобичем, допомагає нам у цьому Туристично – інформаційний центр. А о 20.30, на майданчинку біля костелу, фінішуватиме конкурс, де буде перегляд усіх робіт та оберуться переможці.

19 серпня є завершальним днем фестивалю. І о 18.30 у віллі Яроша відбудуться перформативні читання п’єси “Станція”, за участі театру “Альтер”. О 20.30 – акустичний концерт гурту “Один в каное” в дворику Ратуші.

Координатор фестивалю Ірина Марків – 066 71 79 143

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina