До курортного Трускавця завітала делегація з Молдови. До міста прибули представники Конфедерації профспілок, співробітники санаторно-курортної сфери, зацікавлені в туристичній співпраці з нашим курортом.

Прийняв молдавську делегацію готельно-курортний комплекс “Карпати”. Щороку кількість відпочиваючих з Молдови тут зростає. Динаміка кількості гостей з цієї країни є дуже позитивною, а кількість людей, які бажають відвідати Трускавець з метою відпочинку та лікування, стає все більшою.

Молдавська делегація розглядає Трускавець та готельно-курортний комплекс “Карпати” як ідеальний варіант для відпочинку, адже тут є все, чого так потребують сьогодні мешканці Молдови, – цілюща вода Нафтуся, яка в період загострення шлунково-кишкових захворювань, є просто незамінною, широкий спектр лікувальних послуг, всі умови для комфортного відпочинку та ідеальне співвідношення ціни та якості.

Керівництво готельно-курортного комплексу “Карпати” гостинно прийняло делегацію гостей. Генеральний директор санаторію Лев Грицак особисто розповів гостям про особливості функціонування комплексу, його переваги, детально зупинився на властивостях лікувальних джерел та лікувальній базі. Згодом гості мали змогу відвідати медичний центр санаторію та на власні очі побачити процедури та послуги, які надаються тут.

“Ми вже зустрічались з представниками готельно-курортного комплексу “Карпати” раніше, вважаємо його ідеальним варіантом для відпочинку та лікування. Для нас є важливим цей візит, бо немає нічого кращого, ніж побачити все на власні очі, випробувати ці послуги, побачити як тут організоване проживання, харчування, щоб могти розповідати та рекомендувати це у нас, в Молдові. Взагалі динаміка сьогодні є дуже позитивною, але для того, щоб розвивати цей напрямок потрібно ще багато зробити, подумати над вигіднішим транспортним сполученням, але кроки в напрямку тіснішої співпраці робляться вже сьогодні” – розповів очільник делегації, голова національної конфедерації профспілок Молдови, Олег Будза.

Нагадаю, що з такими візитами до курортного Трускавця вже навідувались делегації з Ізраїлю, Азербайджану та ряду інших країн, мешканці яких переважають серед числа відпочиваючих нашого міста.

Впродовж 2014-2015 рр кількість іноземців, які відвідали Україну різко скоротилась, у зв’язку з воєнними діями на сході країни. Однак 2016 рік показав позитивну динаміку, – число іноземних туристів, які відвідали Україну, зросло на 5, 6 % за рік. Цьому зокрема сприяє наявність в країні таких курортів, як Трускавець, а також регулярна промоційна діяльність санаторно-курортних закладів.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina