Трускавець став першим містом в країні, яке повністю відмовилось від централізованого опалення. Зараз місто ділитиметься досвідом з тими, хто лише планує втілювати таку практику.

14-15 вересня у Трускавці відбудеться навчально-практичний семінар на тему: «Модернізація системи теплозабезпечення міста на прикладі міста Трускавця». До нас приїдуть міські голови та представники міських рад, де практику курортного Трускавця лише планують або розпочинають втілювати.

“Після завершення останнього опалювального сезону, весною 2017 року, ми повністю відмовились від централізованого теплопостачання. Місто йшло до цього п’ять років, було зроблено ряд важливих кроків, але вже сьогодні ми можемо похвалитись повним переходом на індивідуальне опалення” – зазначив керівник КП “Трускавецьтепло” Руслан Крамар.

Щоб процес переходу від централізованого до індивідуального теплопостачання був менш болючим для мешканців, містом було виділено понад 1, 5 млн гривень для надання компенсації малозабезпеченим сім’ям на встановлення в їхніх домівках індивідуального газового або електричного опалення.

Організатором семінару виступають ГО «Клуб мерів», Трускавецька міська рада та компанія «ВТФ «ДІМОЛ» за підтримки Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

Під час заходу будуть висвітлені питання щодо проблем та перспектив тепломодернізації українських міст. Представники Трускавецької міської ради та КП “Трускавецьтепло” поділяться досвідом успішного переходу міста на систему індивідуального опалення, а учасники зможуть відвідати котельні міста.

Головні спікери семінару: Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук, перший віце-президент ГО «Клуб мерів» Олександр Мазурчак, Трускавецький міський голова Андрій Кульчинський, директор КП «Трускавецьтепло» Руслан Крамар, координатор міжнародних проектів з енергоефективності Асоціація енергоаудиторів Андрій Гінкул, голова правління ГО «Школа енергоефективності» Вячеслав Лісовик та директор компанії «ВТФ «ДІМОЛ» Олег Якобчук – повідомляється на сайті організації “Клуб мерів”.

Ніна ФЕДЬКО, за матеріалами сайту “Клуб мерів”

 

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina