Вчора, 5 вересня, в Народному домі Трускавця відбулись збори громадської організації “Рада старійшин”. Більшістю голосів новим керівником організації було обрано Лева Грицака.

Досі, впродовж семи років існування “Ради старійшин” у Трускавці, її очолював Борис Кривко. Однак нещодавно він склав з себе повноваження голови організації.

Вчора, 5 вересня, в Народному домі Трускавця відбулись збори, на участь в яких зареєструвались 46 членів “Ради старійшин” та прибуло чимало представників громадськості. Були присутні також представники міської влади та місцеві ЗМІ.

Розпочалось засідання із виступу очільника організації Бориса Кривка, який прозвітував перед присутніми про виконану ними роботу та роль самої організації в житті міста-курорту. За його словами, діяльність організації створює новий формат громадського суспільства, шляхом партнерської співпраці з міською владою, громадою міста та іншими організаціями. Найважливіше, що ставить перед собою “Рада старійшин”, – це робота над розвитком міста-курорту.

Головним питанням на порядку денному було обрання нового голови “Ради старійшин”. На це місце претендували дві особи – Лев Грицак та Іван Скибак. Більшість присутніх віддали свої голоси в підтримку Лева Грицака та обрали його новим керівником організації. Заступниками Лева Грицака в “Раді старійшин” було обрано Олександра Грищенка та Віктора Бессарабова. Також лави організації поповнились новими членами та було сформовано нову президію.

Нагадаю, ГО “Рада старійшин” була створена у Трускавці в 2010 році. З того часу її очолював Борис Кривко. В організацію входить чимало поважних за віком та стутусом трускавчан, які з висоти свого життєвого досвіду висловлюють слушні поради відносно важливих суспільно-політичних питань з життя нашого міста.

Ніна Федько

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina