В неділю, 17 вересня, в Народному домі відбудеться свято, приурочене Дню батька. На гостей заходу чекатимуть цікаві конкурси, ігри, зустрічі з казковими героями та розіграш призів.

День батька — щорічне свято на честь татів, яке відзначається в багатьох країнах. Дати відзначення цього свята в кожній країні різні. В Україні День батька не має статусу офіційного свята, однак його прийнято святкувати в третю неділю вересня.

День батька натомість визнаний як Всенародний і відзначається у третю неділю вересня. Цей статус в Україні було визначено представниками чотирьох державних міністерств, громадських і релігійних організацій на Першому Всеукраїнському громадському форумі «Важливість ролі батька в сім’ї та суспільстві», що пройшов в Києві в 2008 року.

У вересні 2013 року уряд підтримав проект указу Президента щодо запровадження в Україні Дня батька. Відповідно до проекту Указу, відзначати свято пропонується кожної третьої неділі вересня.

Організатори свята ставлять за мету – показати важливу роль батька в сім’ї та суспільстві загалом. Захід пройде в цікавій ігровій формі, а учаснити матимуть змогу виграти такі призи, як похід в дельфінарій “Оскар”, похід в Арт-майстерню “Інший світ” та сертифікат на фотосесію.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina