Міська рада надаватиме 15%-ве відшкодування ОСББ на “теплі” кредити на утеплення будинків. Таке рішення було прийняте на черговій сесії міської ради, сьогодні 13 вересня.

Досі у Трускавці вже діяла програма часткового відшкодування ОСББ “теплих кредитів”. Мешканці багатоповерхівок мали змогу отримати компенсацію в розмірі 30% від суми взятого кредиту з міського бюджету. Однак жодне ОСББ так і не скористалось цією програмою задля утеплення своїх багатоповерхівок, так як обходиться ця робота в чималу суму. Утеплення середньостатистичної п’ятиповерхівки з кількома під’їздами коштує більш ніж два мільйони гривень.

Сьогодні розмір відшкодування з місцевого бюджету зменшили. Депутати висловлювали пропозиції відносно розміру відшкодування. На голосування було поставлено пропозицію Андрія Степаненка,- залишити розмір відшкодування на рівні 30%, але встановити обмеження – не більше 300 тисяч гривень. Однак голосів для цього не вистачило.

В результаті було проголосовано пропозицію міського голови, згідно з якою розмір компенсації було знижено до 15%. Під час голосування проти виступив лише депутат Руслан Цехмейстер. Відтепер, в разі оформлення “теплого” кредиту, ОСББ зможуть отримати компенсацію з бюджету міста у розмірі 15% від суми взятого кредиту.

“Взяти такий кредит дуже важко. Ніби й діє програма “теплих” кредитів, але там є дуже багато нюансів і суми дуже великі. Далеко не кожне ОСББ може собі дозволити такі великі і вартісні роботи. Хочеться вірити, що хоч одне ОСББ скористається цією програмою зараз” – зазначив депутат міськради, голова ОСББ Андрій Степаненко.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina