Триває збір коштів на лікування маленької трускавчанки Анни Качмар. В неділю, 17 вересня, на центральній площі міста-курорту відбувся благодійний аукціон, до якого долучились місцеві художники та співаки.

Акцію організував благодійний фонд “Тверезість – вибір сильних плюс”, спільно з Трускавецькою міською радою та Службою у справах дітей. Захід продовжив ярмарку “Відкрите серце” для збору коштів трускавчанці Анні Качмар, – дівчинці, яка тривалий час бореться з онкологічним захворюванням.

На аукціоні було виставлено 13 художніх робіт вихованців Трускавецької школи мистецтв. Гості міста та трускавчани мали змогу взяти участь в аукціоні та придбати дитячі роботи. Твори дітей “пішли з молотка” за 575 грн. Роботи юних художників, придбані на аукціоні, поїдуть зі своїми власниками в Стрий, Ірпінь, Харків, Суми; 3 роботи прикрашатимуть помешкання трускавчан, 2 малюнки поїдуть закордон – малюнок “Мрія” в Азербайджан, а “Літні канікули” Краснопольської Марти будуть нагадувати про Трускавець маленькому Яші та його мамі Наталії з м. Брест (Білорусія).

Долучились до художників і місцеві вокалісти, – Оксана Баняс, Настя Фрідриг, дует студентів-скрипалів музичного училища Роман Капцош та Володимир Когут. Вірші І. Франка про силу духу та любов до ближнього читав Ярослав Дашко.

“Хочеться подякувати всім небайдужим, які долучаються до акції на благодійних засадах, щоб зробити добру справу. Подякувати всім, хто придбав дитячі малюнки, всім, хто не стоїть осторонь” – зазначила представник ГО “Тверезість – вибір сильних” Олена Поліщук.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina