Вчора, 26 вересня, на території будівництва ЖК “Зелений двір” стався прорив труби, внаслідок чого в місті було припинено газопостачання.

Близько 17.00 на будівництві “Зелений двір”, за адресою: вул.Стуса, 9, відбувся прорив газової труби діаметром 163 поліетилен середнього тиску. Аварійну ситуацію тривалий час ліквідовували співробітники Львівгазу, задля того, щоб зупинити витік газу та припинити його подачу. Внаслідок цього місто залишилось без газопостачання.

За офіційною інформацією міської ради, з посиланням на Львівгаз, аварійну ситуацію було ліквідовано і подачу газу середнього тиску у санаторії та готельні комплекси міста повинні були відновити близько 23.00 години вечора вчора. Мешканці міста мали б отримати газ вранці, з 8.00 години працівники газової служби мали розпочинати роботи по пуску газу в газові мережі Трускавця. Та до 9-ої ранку газу не було.

За попередньою інформацією, пошкодження газової труби відбулося внаслідок проведення робіт з благоустрою прилеглої території. Аварійна ситуація не на жарт злякала мешканців прилеглих будинків. Особливу стурбованість висловлювали працівники дитячого клубу “Дзига”, який розміщується в сусідньому будинку та батьки, діти яких в цей час перебували там.

До слова, будівництво ЖК “Зелений двір” з самого початку супроводжується проблемними ситуаціями. Розпочиналось воно з сильного спротиву мешканців сусідньої дев’ятиповерхівки, згодом неодноразово супроводжувалось проривами водопроводу. Тепер до всього додався ще й вчорашній інцидент з газом.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina