В неділю, 1 жовтня, у Трускавці відзначили Міжнародний день людей поважного віку. Поважні трускавчани мали змогу взяти участь у музейних екскурсіях, малозабезпечені отримали продуктові набори, а в продовження заходів ветерани та підопічні територіального центру міста зібрались разом на благодійний обід, організований традиційно в ГКК “Карпати”.

“В місті пройшли традиційні святкування, з нагоди відзначення людей поважного віку. У нас був проведений День відкритих дверей, було організовано екскурсії в музеї міста. Загалом було роздано 250 продуктових наборів малозабезпеченим сім’ям. Згодом ми долучились до благодійного заходу, що традиційно проходить в готельно-курортному комплексі “Карпати”” – зазначила на понеділковій нараді директор територіального центру соціального обслуговування Олена Пилат.

До слова, в готельно-курортному комплексі “Карпати” цьогоріч зібралось чимало трускавчан. Ветерани, інваліди, підопічні терцентру зібрались за одним столом, задля того, щоб вже традиційно провести цей день разом.

“Хочеться просто всім вам подякувати, за все те добре, що ви зробили в своєму житті: для людей, для міста, для нашої України. Бо якщо зібрати все це до купи, то вийде ціле море добра” – зазначив Лев Грицак, генеральний директор ГКК “Карпати та меценат заходу.

В програмі заходу, окрім частування, відбулась також концертна програма. Гостей розважали знані вокально-інструментальні колективи та виконавці міста і регіону. Тож присутні мали змогу не лише провести вечір в компанії знайомих та друзів, але й розважитись за піснями й танцями.

Загалом на захід прибуло понад 250 чоловік. Для людей вже стало доброю традицією, проводити цей день саме тут, в гостинному санаторному закладі “Карпати”. Тому з року в рік в цей день сюди прибуває все більше і більше трускавчан.

Ніна Федько

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina