У Дрогобичі у ніч з 3 на 4 жовтня у квартирі будинку №5 на вулиці Шевській стався вибух газового балона. Як повідомив керівник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Микола Летнянчин, вибух стався близько другої години ночі через порушення протипожежних норм одним із мешканців будинку.
Причиною вибуху стало неправильне поводження з газовим балоном під час застосування у побутових умовах. Від вибуху постраждав сам мешканець квартири, отримавши опіки ІІ-ІІІ ступеня. Окрім того пошкоджено стіни, зокрема обвалилася стіна, яка розділяла квартиру потерпілого з сусідською. »На момент вибуху у сусідній квартирі перебували четверо осіб, з них двоє діти. За словами Миколи Летнянчина, наслідки могли б бути значно трагічнішими, адже під стіною, яка обвалилася, знаходилося ліжко дитини. Однак в цю ніч дитини спала з матір’ю у сусідній кімнаті.
Після повідомлення про вибух, завдяки оповіщенню чергового по місту, на місце трагедії прибули вогнеборці, медики, служба охорони, газова служба, представники відділу з питань надзвичайних ситуацій, які вжили оперативних заходів, зокрема було відселено потерпілих та госпіталізовано винуватця.
Згідно з рішенням комісії, у будинку проведуть роботи щодо розчищення квартир від завалу цеглою, штукатуркою та сміття. Сім’ї, яка потерпіла, готові надати матеріальну допомогу на соціально-побутові потреби з міського бюджету. Щодо винуватця, оцінкою його дій займаються правоохоронні органи, які встановлюватимуть міру покарання та відповідальності, зокрема, що стосується відшкодування завданих збитків постраждалим сусідам.
Оскільки майно було незастраховане, тому очевидно, що окрім допомоги з міського бюджету, відшкодування понесе винуватець трагедії, якому наразі надають медичну допомогу.
За словами свідків трагедії, чоловік, який спричинив надзвичайну ситуацію, квартиру, де стався вибух, придбав недавно. Як відомо, винуватець працює в Чехії, де проживає разом з дружиною. До новопридбаного помешкання у Дрогобичі навідується нечасто.
Джерело: прес-служба ДМР.  Фото квартири: ГУ ДСНС у Львівській області
Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina