Садочок “Ялинка”, який знаходиться в густонаселеному мікрорайоні Трускавця, завжди переповнений маленькими відвідувачами. Дітки люблять та з задоволенням відвідують його. Однак тепер в садочку їм на голови почала литись водичка прямо зі стелі.

Screenshot_11

Screenshot_7

Ремонт у групах ДНЗ №2 “Ялинка” проводився нещодавно, бо для цього спеціально збирали гроші батьки. Та як тільки стіни та стеля груп освіжились та погарнішали, садочок спіткала неприємність, – почав протікати дах. Текти він став настільки сильно, що вихователі та нянічки змушені розкладати на підлозі всілякі каструльки та ємкості. І це при тому, що сильних дощів цими днями й не було.

Screenshot_6

Screenshot_9

За словами завідуючої ДНЗ Світлани Сальо керівництво садочку зверталося до завідувача відділом освіти міста Михайла Шубака з проханнями про ремонт даху.

Screenshot_5

“Влада міста переконувала, що косметичний ремонт даху запланований на вересень цього року. Однак з якихось незрозумілих наразі причин його так і не розпочали досі. Зараз середина жовтня і дах почав сильно протікати”. Тому керівництво садочку почало активно “бити” в усі можливі дзвони. Дзвінки з проханням висвітлити цю проблему та посприяти її вирішенню поступили до керівника трускавецького “Народного контролю” Святослава Грабовського та до журналістів “Трускавець онлайн”.

Батьки, які приводили своїх діток сьогодні в садочок, відверто дивувались та обурювались такому явищу. Однак зізнаються відверто: “Що ми можемо зробити? Ми робили ремонт. На жаль, ми не можемо подужати робити все. Для цього є влада”. І це однозначно так. Лиш влада ,як бачимо, не поспішала ремонтувати дах, аж поки він не почав сильно текти та не звів “на смарку” батьківський ремонт та привів до появи грибка. Владі очевидно треба часто та наполегливо нагадувати їхні обов’язки та ще й контролювати виконання цих обов’язків ними.

Screenshot_10

Однак після того, як журналіст “Трускавець онлайн” Руслан Цехмейстер завітав до садочку та зняв на камеру ті умови, в яких сьогодні перебувають діти, влада поспішила вирішувати цю проблему. Як нам стало відомо, практично одразу ж після нього в садочок приїхав міський голова Руслан Козир з секретарем ради Петром Шуминим. Вони особисто піднімались на дах та оглядали його. Тому, сподіваємось, що з ремонтом перекриття влада більше не зволікатиме і докладе всіх потрібних зусиль для того, щоб наші дітки навчались у достойних умовах. Адже забезпечення відповідних умов для дітей в садочках і школах, було одним із головних пунктів програми міського голови Руслана Козира.
Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina