4 жовтня, реагуючи на закиди користувачів соціальних мереж в Інтернеті щодо грубого порушення підрядником технології ремонту автодороги Дрогобич – Борислав, депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний разом з місцевими журналістами проінспектували ремонтні роботи – повідомляє ЗІК.

Інформація, що ремонтники не уклали бетонної основи, не підтвердилася. Дорожники уклали вирівнювальний шар сухого бетону, товщиною 30 см і два шари асфальту, що можна було побачити, оглядаючи асфальтне полотно з узбіччя. На час інспектування дорожники укладали другий шар асфальту.

Депутат телефоном поспілкувався з головним інженером підприємства «ОНУР», яке виконує ремонтні роботи, керівником Служби автомобільних доріг області. За їх словами, вчора підприємство здійснювало завершальні ремонтні роботи на дорозі, яка є на балансі Служби автомобільних доріг Львівщини.

На жаль, проведений ремонт дороги лише частково вирішує проблему автомобілістів, оскільки шлях до центру міста мікрорайоном Губичі залишається в аварійному стані, а міська влада не ремонтує його, подейкуючи на відсутність коштів в бюджеті міста.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina