КП “Трускавецьтепло” готується запустити опалення в бюджетні установи міста. Розпорядження про початок опалювального сезону було підписано міським головою ще в понеділок.

Зазвичай населені пункти області розпочинають опалювальний сезон після відповідного розпорядження губернатора області. Однак цьогоріч Трускавець пішов на випередження, міський голова підписав розпорядження про запуск опалення швидше, ще в понеділок, 2 жовтня.

“Впродовж трьох днів газова служба проводить розпломбування газових засувків. Ми тим часом теж ведемо підготовку. Садочок “Дзвіночок” і СЗШ №3 вже практично підготовлені до запуску, також садочок на Бориславській, підготовка ведеться в садочку на Мазепи і в ДНЗ по вул. Стуса. Проводилась перевірка автоматики, на 80% все справно працює. Це пов’язане не так з роботою котелень, як із диспетчерською роботою, щоб мати змогу все чітко бачити на комп’ютері.

Ліміти газу в нас є, затримок бути не повинно. Але ми будемо дивитись також на погодні умови, так як з понеділка передають потепління. Можливо зараз треба буде лише день-два прогріти приміщення” – зазначив директор КП “Трускавецьтепло” Руслан Крамар.

Нагадаю, що Трускавець в цьому році повністю відмовився від централізованого теплопостачання. Все населення вже перейшло на індивідуальне газове або електричне опалення. “Трускавецьтепло” обслуговує бюджетні установи міста.

До слова, тариф на опалення для бюджетних установ міста становить 1890 грн Гкал. Однак підприємство вже підготувало нові розрахунки і подаватиме їх на затвердження виконкому. Якщо виконавчий комітет затвердить їх, то новий тариф для бюджетних установ міста становитиме 2190 грн за Гкал.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina