Відбулось чергове засідання суду за позовом Петра Іванишина та Лесі Дідик до Любомира Поливки та Руслана Цехмейстера і очолюваних ними організацій – “Трускавецького радіо” та “Журналістської агенції “Трускавець онлайн” про захист честі, гідності та ділової репутації.

Предметом судового позову стала розміщена в ефірі КП “Трускавецьке радіо” казочка про “Петеньку та Лесеньку”, в тексті якої Леся Дідик та Петро Іванишин впізнали себе.

Судова справа триває вже кілька місяців, однак її досі не можуть розпочати слухати по суті. Від засідання до засідання з тих чи інших причин слухання справи відкладають. Вчорашнє засідання не стало виключенням. Його також перенесли майже на місяць через неявку одного з відповідачів Любомира Поливки, який подав клопотання про відкладення справи у зв’язку з необхідністю додаткового часу на пошуки адвоката, який міг би в подальшому представляти його інтереси.

Розглядати справу за відсутності одного з відповідачів не було сенсу. З цим погодилась і сторона позивачів – Леся Дідик та адвокат, який одночасно представляє її інтереси та інтереси Петра Іванишина.

Нагадаю, що на попередньому судовому засіданні адвокат позивачів Юрій Крамар заявив про те, що Руслан Козир висловив бажання бути включеним у цей судовий процес в якості окремого позивача. Екс-мер Трускавця, чиє прізвище також було згадане у тексті фейлетону, вирішив включитись в судовий процес та заявив самостійні вимоги щодо предмету спору до Л. Поливки та Р. Цехмейстера. Простіше кажучи, на початку справи було два позивачі, а тепер їх стало троє.

Слухання справи повинне відбутись 9 листопада о 10.00 годині.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina