У Трускавці здорожчала вартість центрального теплопостачання для комунальних установ міста. Рішення щодо коригування тарифу було прийняте сьогодні на черговому засіданні виконкому.

Згідно з новим тарифом, вартість теплопостачання для бюджетних установ міста становитиме 2199 грн 15 коп. за Гкал та 2 699 грн 26 коп. для інших споживачів. У відсотковому еквіваленті тариф підвищився більш ніж на 15 %.

“Раніше була постанова Кабінету Міністрів, згідно з якою ціна газу для бюджетних установ була пільговою. Сьогодні ця постанова не діє, тому вартість газу для бюджетних установ така ж сама як і для комерційних споживачів. Ще однією причиною підвищення тарифу є коригування заробітних плат. Ми плануємо підвищити заробітні плати на 23 %. Як і багато підприємств ми відчуваємо кадровий голод, однією з головних причин якого є невисокі заробітні плати” – прокоментував підняття тарифу заступник директора КП “Трускавецьтепло” Тарас Уєчко.

Виконавчий комітет рішення підтримав. Від голосування утримався лише директор підприємства Руслан Крамар, заявивши про наявність можливого конфлікту інтересів.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina