В неділю, 29 жовтня, у трускавецькому палаці культури ім. Шевченка пройшли товариські змагання зі спортивних бальних танців «Ритми осені -2017». До участі в них прибуло близько 150 юних танцюристів з різних міст Львівщини. Трускавчани – серед призерів.

«Ритми осені» вже набули звання традиційних, так як проходять у курортному Трускавці щорічно. Організатором виступає Клуб спортивного танцю «Вольта» (керівник – тренер клубу Зоряна Денисюк).

Цьогоріч на участь у змаганнях прибули півтори сотні танцюристів в різних вікових категоріях, що представляють спортивні клуби Львова, Стрия, Яворова, Дрогобича, Стебника та Трускавця. Суддями танцювального турніру виступили тренери танцювальних клубів.

Діти мали змогу продемонструвати свої вміння та виборювати перемоги у 22 представлених категоріях. Поміж чималою кількістю сильних танцюристів, свої таланти показували і вихованці трускавецького спортивного клубу. Є серед них і переможці.

Зокрема в категорії Юніори 1 переможцями стала пара початківців – Марфіян Владислав та Макаренко Дзвенислава (КСТ «Вольта», Трускавець). В категорії Ювенали 2 перемогу розділили поміж собою Шурга Вадим і Драновська Ірина та Макаренко Маркіян і Кондратик Марта («Вольта», тренер Зоряна Денисюк).

Наймолодшими золотими призерами в категорії Школа А також стали юні трускавчани – Кобак Дмитро та Вайда Юліана.

Для деяких учасників змагання стали першим серйозним танцювальним досвідом. Участь в таких турнірах та отримання перших нагород мотивує юних танцюристів працювати надалі та демонструвати щораз кращі вміння.