В неділю, 29 жовтня, у Дрогобичі пройшов футбольний турнір для учасників АТО. Місцеві атовці, а також юні любителі футболу зіграли товариські матчі в спортивному залі Дрогобицької ДЮСШ ім. Боберського.

Організатором змагань виступила ГО «Спілка учасників АТО Дрогобиччини». Його присвятили Дню Захисника України, який відзначався 14 жовтня.

Нещодавно, за зверненням ГО, для залучення атовців до занять спортом, з місцевого бюджету було профінансовано придбання 8-ми футбольних м’ячів. Вчора їх вперше випробували у грі – команди підростаючих футболістів регіону та збірні команди з числа місцевих атовців. Участь у футбольному турнірі взяли вихованці трускавецького футбольного клубу “Вікторія”.

Для проведення турніру атовцям безкоштовно надали спортивний зал ДЮСШ та можливість відвідин басейну.

«Ми вдячні керівництву ДЮСШ, директору Дрогобицького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксані Матчишин та колективу центру і всім, хто долучається, допомагає нам та підтримує такі ініціативи. Атовцям потрібно активно проводити час, займатись спортом, – бо це важлива складова реабілітації. А такі заходи допомагають в цьому» – зазначив голова ГО «Спілка атовців Дрогобиччини» Богдан Гальчишак.

Ніна Федько

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina