18 жовтня, о 16:00 годині, в Народному домі міста Трускавця відбулась зустріч трускавецького осередку політичної партії ГР “Народний контроль” з виборцями. На заході зібрались представники місцевого “Народного контролю” та небайдужі виборці. Приїхав на зустріч також депутат Верховної ради від нашого округу Богдан Матківський.

IMG_0418

Розпочали зустріч з живого спілкування та обговорення важливих проблем міста та регіону. Розпочав Богдан Матківський, розмова з яким видалась дуже простою та доступною для розуміння. Без захмарних обіцянок та окозамилювання, депутат розповідав про роботу в Раді, про депутатські голосування, про спроби подолання президенського вето. Він щиро та відверто ділився з присутніми своїми враженнями від роботи депутатського корпусу та зізнався, що у Верховній раді з’являється все більше бажаючих примкнути до “Народного контролю” та боротись з корупцією та порушеннями закону. Однак, за його словами, відбір нових людей є дуже жорстким та вимогливим. Матківський з задоволенням відповідав на запитання присутніх в залі та згодом був змушений покинути всіх та їхати на схожі зустрічі, які проводились в сусідніх містах.

IMG_0425

Голова осередку та кандидат на посаду міського голови Святослав Грабовський розповів присутнім чимало цікавих фактів, які стосуються виборчих процесів, боротьби з корупцією та інформаційних воєн, які активно ведуться сьогодні в нашій країні. Зачепив він і актуальні та наболілі проблеми водопостачання та ЖКГ в місті та представив кандидата до обласної ради, якого висунула партія, Віру Савку. Директор Трускавецької ЦБС, яка довго та наполегливо боролась за цілісність трускавецьких бібліотек, Віра Савка виступала щиро та емоційно. В кожному слові відчувалось, що вона подалась в політику не просто так. Кожне слово, кожний вислів цієї жінки був глибоко просочений любов’ю до рідного міста, переживання за його подальшу долю та розвиток.

IMG_0431

Також присутнім продемонстрували мотиваційний відеоролик трускавецького “Народного контролю”, де кожен із членів команди фраза за фразою змалювали історію свого осередку, його діяльності та спільної щоденної роботи на благо рідного міста.

Святослав Грабовський вкотре закликав присутніх трускавчан не бути байдужими, обов’язково йти на вибори, яким би не був їх вибір. “Краще зіпсувати бюлетень, аніж дати можливість бандитам та злодіям використати ваш голос та знову потрапити до влади” – наголосив Грабовський.

IMG_0417

Загалом зустріч пройшла живо та пізнавально. На жаль, повного залу, зібрати не вдалося, адже в цей день проходили і зустрічі інших партій і звіт діючого міського голови Руслана Козира. Однак присутні трускавчани, відвідавши зустріч з “Народним контролем” однозначно свій час не згаяли та винесли з залу багато цікавої інформації про те, хто є сьогодні в партії, хто на якому окрузі балотується та чим займається. Тепер в них залишається останній тиждень для роздумів та визначення в своєму остаточному виборі.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina