Цікаве театралізоване дійство, підземна “тюрма-катівня”, підйом на вежу ратуші, а зовсім скоро ще й зважування жінок на відьмацьких вагах та нагородження їх відповідним сертифікатом… Вечірня екскурсія містом Котермака розкриває таємниці Дрогобицької ратуші та запрошує мешканців регіону та гостей курорту поринути у магічну атмосферу Середньовіччя.

Вечірня екскурсія починається із дворика Ратуші. Екскурсійна програма передбачає театралізоване дійство в підземеллі Ратуші, відвідини вежі, звідки можна помилуватись вогнями вечірнього міста, коротку прогулянку центральною частиною міста, вікторину та приз для переможця.

 

 

Відтепер, до екскурсії додається ще одна локація – галерея ваг. Тут зібрана унікальна експозиція стародавніх ваг, кожна з яких має свою цікаву історію. Особливої уваги вартують ваги, на яких зважували відьом. Зовсім скоро, бажаючі перевірити свою міфічну приналежність до відьмацтва, зможуть зважитись на ній та отримати відповідний сертифікат.

“Ми хочемо донести людям, що Дрогобич має чимало цікавих місць, має багату історію і нам є що показати туристам. Для цього ми продумали декілька екскурсійних турів, які сьогодні пропонуємо туристам. Вечірня екскурсія відкриває таємниці ратуші, переносить людей у чарівну атмосферу середньовічного міста. Відтепер учасники туру зможуть відвідати також галерею ваг – нову атракцію, де представлено стародавні ваги, якими зважували шоколад, боєприпаси, ліки, є навіть ваги, на яких зважували жінок, що підозрювались у відьмацтві. Це унікальна галерея, схожа є лише в Києві, але й там немає таких експонатів, які маємо ми. Нам є що показати, тож радо запрошуємо усіх на наші вечірні екскурсії” – каже директор Дрогобицького ТІЦ Ігор Чава.

Екскурсія не обмежується однією ратушею. Її продовжують центральною частиною міста, де можна почути ще чимало цікавих фактів з історії міста та його будівель. Півторагодинний тур пролітає як одна мить. Його вартує відвідати кожному, щоб дізнатись цікаву історію стародавнього міста Дрогобича, – міста солі, смачної кави, а тепер ще й атмосферних екскурсій.

Екскурсія відбувається щовівторка о 19:00 та щочетверга о 20:00. За наявності бажаючих, екскурсійні тури проводять і в інші дні тижня. Окрім цього, ТІЦ пропонує туристам кількамовні мапи міста та ряд інших екскурсій, що демонструють неповторні місця Франкового краю.

За детальнішою інформацією звертайтесь в Туристично-інформаційний центр Дрогобича (пл. Ринок, 1), або за тел.

+38 (097) 786 60 09.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina