18 жовтня, о 12:30, в Народному домі Трускавця відбулась зустріч трускавецького осередку партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка із виборцями. Вона зібрала практично цілий зал людей, які симпатизують її політиці.

SONY DSC

SONY DSC

Розпочалась зустріч із виступу голови осередку Ріти Сенів, яка розповіла деякі факти з історії утворення партії в місті, про її стабільну державницьку позицію та діяльність, якою вона постійно займається. Ріта Сенів надала слово голові львівського обласного осередку партії Анатолію Забарилові. Гість цікаво розповідав присутнім про те, як став членом партії Гриценка, про те, що Анатолій Гриценко настільки стабільний та принциповий у своїх поглядах та переконаннях, що в його команді можуть бути лише ідейні люди. Зате команда за таких умов є міцнішою та сильнішою.

SONY DSC

SONY DSC

Після виступу Анатолія Забарила, слово надали кандидату в депутати обласної ради Тарасу Матоличу, який розповів про роботу “Громадянської позиції”, про ті важливі питання, які потребують сьогодні вирішення та про те, яким чином їхня партія може докластися до їх вирішення.

SONY DSC

SONY DSC

Виступили перед присутніми також активний борець з проблемами ЖКГ міста, голова ОСББ Андрій Степаненко. Він розповідав присутнім про те, чому йому імпонує політика саме Гриценка та добре повеселив людей словами про те, що “не “злізе” ні з місцевої влади, ні з обласного депутата”, хто би ним не став. Також виступала перед присутніми Юстина Когут, яка має багаторічний досвід роботи в відділі соцзахисту. А молоду частину партії представила Олена Шевчук.

SONY DSC

SONY DSC

На завершення голова осередку Ріта Сенів вкотре наголосила на тому, що “Громадянська позиція” жодного разу не вв’язувалась у брудні передвиборні розбірки та не обливала брудом своїх опонентів. “Ми просто займаємось своєю роботою, працюємо та благо нашого міста та виступаємо за чесну боротьбу на виборах” – наголосила Ріта Анатоліївна. Після цього присутнім показали відео-флешмоб під назвою “Я не купую голоси виборців”, який організували члени партії.

Зустріч закінчилась на оптимістичній ноті та з твердим переконанням того, що всім потрібно працювати задля змін та розвитку рідного міста. І що найбільше потішило, це те, що керівництво партосередку не збирається закінчувати свою діяльність після виборів. “Як би для нас не пройшли вибори,- зазначив Тарас Матолич – життя продовжується і нам потрібно далі працювати та докладати зусиль для розвитку та процвітання міста”.
Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina