Щоб знизити ризик ДТП, у Трускавці звернуть посилену увагу на освітлення пішохідних переходів. На цьому наголосили сьогодні на сесії Трускавецької міської ради.

Під час оголошення депутатських запитів та звернень, було порушено одне з болючих питань, яке стосується не лише Трускавця, але й практично всіх населених пунктів. Депутат Руслан Цехмейстер наголосив на необхідності належного освітлення пішохідних переходів у місті та зачитав з цього приводу відповідне звернення.

“Всі ми знаємо, як часто на вулицях нашого міста стаються ДТП, страждають люди, часто на самих пішохідних переходах. Самі пішоходи часто необережно вибігають на дорогу, а при поганому освітленні, в темний час доби, їх просто не видно – як результат, відбуваються наїзди. Тому переходи мають бути належно освітлені” – наголошував Руслан Цехмейстер.

З актуальністю звернення цілком погодились і інші депутати. Міський голова, який висловився з цього приводу, зазначив, що перші кроки в напрямку освітлення пішохідних переходів вже ведуться. Упраління ЖКГіБ розглядає можливості додаткового освітлення місць перетину пішоходами доріг там, де рух є найбільш насиченим.

“Ми намагатимемось ставити світлодіодне освітлення, яке буде спрямоване на пішохідні переходи. Спробуємо реалізувати перший пілотний проект щодо встановлення автономного освітлення з сонячними батареями. Якщо він буде вдалий, то можна буде рухатись і далі в тому напрямку, щоб воно було для нас економніше” – зазначив Андрій Кульчинський.

Ніна Федько

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina