Ось уже декілька років мешканці вулиці Антонича в Трускавці воюють із комунальними службами міста та владою. Їхню вулицю постійно розкопували, проводячи комунікації спочатку до “Світязянки”, потім до “Міротелю”. Тепер же вона страждає від періодичних проривів водопроводів та витоків газу.

Screenshot_6 Screenshot_7

Вулиця Антонича в Трускавці є однією з найпроблемніших в цілому місті. Але замість вирішення її важливих проблем, влада зайняла позицію пасивного спостерігача і ніяк не сприяє їх вирішенню. Мешканці приватного сектора вже звикли ходити на роботу, взуваючи гумові чоботи, а періодично навіть лізти через сусідські паркани, щоб дістатись до свого дому. Адже дорога, яка пролягає цією вулицею, через стабільні розкопки “Водоканалу” перетворилась на барикади, якими неможливо пройти.

Screenshot_2

Мешканці вулиці вже втратили віру в те, що колись таки зможуть ходити додому нормальною дорогою. Адже ще з 2010 року, коли вулицею почали прокладати високовольтні кабелі до готелів, вони забули про нормальну дорогу. А згодом, коли мегакваліфіковані спеціалісти газової служби проклали вулицею газову трубу прямо на водопровід, не обклавши його коробом та не позначивши відповідними знаками, жити тут стало ще й небезпечно.

Мабуть всім трускавчанам відомо те, наскільки старими є водопроводи в їхніх мікрорайонах. Замінили їх лише в поодиноких місцях, інші ж старенькі труби лише час від часу латають. На вулиці Антонича ситуація ще гірша. Адже щоразу, коли водоканалівці приїжджають лагодити прорив труби, вони мимоволі пробивають газову трубу. І справа зовсім не у співробітниках водоканалу, а в тому, що добратись до водопроводу не зачепивши газової труби просто неможливо. Тому мешканці вулиці періодично залишаються не лише без водопостачання, але й без газу. Щоразу вони піддаються небезпеці через можливість аварійної ситуації на їхній вулиці. А про те, що вулицею течуть ріки та вона перетворилась у суцільне болото – годі й згадувати.

Ні заяви до керівництва “Трускавецького водоканалу”, ні звернення до газової служби ніякого позитивного результату поки не дають. “Водоканал” виявився настільки бідним, що не в змозі замінити стометрову ділянку трубопроводу, на якій стаються постійні прориви. А газова служба, в особі Миколи Шандровського, віднікується від відповідальності та вважає, що все з їхньої сторони було зроблено правильно. І байдуже, що газова труба вже декілька разів пробита через відсутність захисного короба.

Screenshot_4

В п’ятницю, 16 жовтня, на вулиці Антонича стався черговий прорив водопроводу. “Якщо порахувати всі ті витрати, в які “Водоканалу” обходиться періодичне латання труби, то вони вже давно могли би замінити її. Невже легше кожен раз ремонтувати одне і те саме? Риють і риють… А ми ніколи нормально вулицею пройти не можемо по цьому болоті! Наш депутат Кіселичник в нас навіть не появляється. Одного разу після приходу на нашу вулицю, він сказав, що “дві години мешти не міг відмити”. А повпливати на те, що робиться він навіть не старається…” – в один голос заявляють сім’ї, які проживають тут.

Screenshot_5 Screenshot_3

Ось так людей залишили сам на сам з їхніми проблемами. Ніхто не цікавиться тим, як вони живуть і як ходять своєю розритою болотяною дорогою. Ніхто не поспішає їм допомагати, всі на це закривають очі. І влада, і комунальні служби і навіть ті, хто сьогодні тисячі тратить на передвиборну рекламу та агітпродукцію. І нікому з них за це не соромно. Вони переймаються лише тим, як добратись до влади, до керівництва містом. І, на жаль, зовсім не задумуються над тим, як цим містом керувати, щоб принести хоча б якусь користь громаді.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina