Розпочалась реконструкція підпірної стінки біля багатоповерхівки на Данилишиних 9. Кошти на її ремонт були виділені з бюджету міста, а роботи будуть виконуватись поетапно, залежно від погодних умов.

Роботи виконують працівники КП “Трускавецьтепло”. На реконструкцію підпірної стінки з місцевого бюджету передбачено 560 тисяч гривень. В цю суму включено також роботи з обкладення стінки каменем та вимощення пішохідної доріжки бруківкою. Виконавці робіт переконують, – сума доволі абстрактна  і говорити про те, що на всі роботи буде витрачено саме стільки коштів – поки зарано.

“Кошторис був складений не нами, ми лише виконуємо роботу по факту. Зараз заливаємо бетоном саму стінку. З обох сторін вона буде додатково засипана піском та щебенем. Швидше за все встигнути завершити все до кінця року ми не зможемо, але так як кошти бюджетні, – вони будуть перенесені на наступний рік. Передбачено також роботи з обкладення стінки каменем, потім буде викладено доріжку бруківкою та встановлено поребрики. Матеріали ми купляємо по найдешевших цінах. По факту, після завершення всіх робіт, буде видно, скільки коштів на все буде витрачено” – зазначив директор КП “Трускавецьтепло” Руслан Крамар.

Нагадаю, що підпірна стіна багато років перебувала в аварійному стані та потребувала ремонту. Впродовж минулого року зобов’язання по її укріпленню брав на себе підприємець Ігор Кісак. Згодом підписаний договір він оскаржив через суд та відмовився виконувати роботи. На початку осені підпірна стіна обвалилась і кошти на її реконструкцію було виділено з місцевого бюджету.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina