Будинок учнівської творчості відсвяткував 65-ту річницю. Щоб привітати знаний та улюблений заклад з ювілеєм, в залі зібрались освітяни, музейники, вихованці закладу: діти та батьки, для яких він був та залишається творчою домівкою, “будинком, де живуть мрії”.

Впродовж багатьох років Будинок учнівської творчості виховував покоління трускавчан, привчав їх до прекрасного, відкривав та розвивав дитячі таланти, допомагав їм заповнювати свій вільний час з користю.

На урочистість завітало чимало гостей. Підопічні закладу виступили перед присутніми, демонструючи свої таланти, які їм допомагають розвивати творчі керівники БУТу. Також присутні мали змогу переглянути документальний фільм, під назвою “Будинок де живують мрії”, знятий Галицькою Кіношколою, під керівництвом Олега Бачинського. Він присвячений нелегким рокам, які пережив свого часу БУТ, – однак вистояв та продовжив працювати і творити прекрасне, спільно зі своїми юними вихованцями.

 

За сумлінну природоохоронну діяльність, правильне виховання молоді та з нагоди 65-річчя академік Міжнародної Академії культури безпеки, екології та здоров’я Володимир Саратовський вручив закладу почесну грамоту.

Щирими та емоційними були виступи практично всіх гостей свята. У кожного, хто виходив до мікрофону, жевріють в серці теплі спогади про цей заклад, бо тут колись проходили їхні дитячі роки, сповнені новими творчими відкриттями. Сьогодні ж стіни БУТу вже стали рідними для їхніх дітей. І, незважаючи на час комп’ютерних технологій надворі, цей заклад продовжує бути цікавим та пізнавальним, а головне рідним для чималої кількості юних трускавчан.

 

 

“Ми не стоїмо на місці. Кожного року в нас відкриваються нові гуртки, ми розвиваємо нові напрямки, рухаємось вперед задля того, щоб зацікавити дітей та залучати їх до чогось прекрасного” – зазначив директор закладу Василь Петранівський.

Ніна ФЕДЬКО, фото Олега Бачинського

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina