У Дрогобичі відбудеться XVII міжнародний джазовий фестиваль JazzBez! Впродовж чотирьох днів, з 2 по 7 грудня, всі охочі зможуть насолоджуватись неповторним святом музики.

Сімнадцятий «JazzBez» об’єднає довкола джазу українські Київ, Харків, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород, та польські Варшаву, Вроцлав, Перемишль, Люблін, Білосток. Вдруге фестиваль відбудеться на Прикарпатті у Дрогобичі та вперше у Стрию. Четвертий рік поспіль джаз лунатиме у визволеному Краматорську. Ще одною традицією фестивалю є проведення концертів у селі Новиця Малопольського воєводства, де народився український поет Богдан-Ігор Антонич. Як і завжди, ідеологічним та організаційним центром фестивалю є Львів.

Протягом 10 днів у рамках фестивалю відбудеться 87 концертів, в яких візьме участь понад 60 музикантів зі США, Канади, Австралії, Люксембургу, Данії, Німеччини, Угорщини, Польщі та України.

Фестиваль «JazzBez» привозить тих виконавців, які зараз творять світовий джаз. Також родзинкою фестивалю є презентація максимальної кількості джазових стилів: свінг, ф’южн, бі-боп, джаз-рок, ясс, фанк, кул, фрі-джаз тощо.

Всі події фестивалю Jazz Bez_Drohobych’2017 відбуватимуться в

Львівському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобича, за адресою м. Дрогобич, вул. Театральна 1,

Програма фестивалю:

2 грудня, субота, початок о 18:00

JazzQuartet “SHOW BOAT” (UKR)

JochenRueckertQuartetfeat. MarkTurner (USA-DEU)

3 грудня, неділя, початок о 18:00

Концертний виступ-презентація за участі учнів та викладачів “Львівської Школи Джазу та Сучасної Музики”​ за участі студентів музичного училища ім. Барвінського м.Дрогобича(UKR )

DebbieCameron Project (DNK- UKR- POL)

6 грудня, середа, початок о 19:00

«MichałMartyniukTriofeat. JakubSkowronski» (POL)

ArkOvrutskiNewYorkQuartetfeat. MyronWalden (USA)

7 грудня, четвер, початок о 19:00

ElekIstvanQuartetfeat. KrisztaPocsai (HUN)

MarkTokarGroup (UKR-POL-USA)

Ведуча фестивалю: Єва Райська

.

Квитки можна придбати в

«Туристично-інформаційному центрі»

м. Дрогобича  (Ратуша, Пл. Ринок, 1)

тел.: (097) 786-60-09, drogo.centr@gmail.com

А також на сайті: gastroli.ua

Ціна квитка: 100-200грн.

 

Більше інформації на головній сторінці фестивалю:

JazzBez 2017

 

Поважай себе, слухай джаз!

 

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina