На позачерговому засіданні виконкому Трускавецької міської ради було присвоєно адресу частині новозбудованого житлового будинку по вулиці Стуса (ЖК “Зелений двір”), де дві квартири будуть виділені дітям-сиротам, що перебувають в черзі на отримання житла.

Мова йде про житловий будинок по вулиці Стуса 9б, більш відомий як “Зелений двір”. Будинку вже свого часу присвоювали адресу, а забудовником вже було сплачено пайову участь. Сьогодні на розгляд виконавчого комітету було винесено питання щодо присвоєння адреси частині будинку – верхньому поверху, який попередньо мав статус технічного. Сьогодні ж його цільове призначення змінили, перевівши в статус житлового.

Відповідно до рішення виконкому, житлові адреси було присвоєно додатково чотирьом квартирам в другій секції будинку, чотирьом – в третій та п’яти – в четвертій секції будівлі. Дві з цих квартир дістануться дітям, що перебувають на квартирній черзі. Окрім цього, до бюджету міста забудовником було сплачено додатково понад 80 тисяч гривень пайової участі.

“Ми вже виділили квартиру дитині з сім’ї Баблідзе, цього року ми забезпечуємо житлом дітей Анастасин і Одрехівських-Мелькович. З міського бюджету було виділено понад 700 тисяч гривень на фінансування програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей з багатодітних сімей. Меншу суму виділяє при співфінансуванні область. На наступний рік на черзі будуть ще три групи дітей, які перебувають на квартирному обліку” – зазначила начальник управління комунального майна ТМР Ольга Сегер.

“Забезпечення житлом дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування є нашим обов’язком. Я дуже радий тому, що ми маємо кошти на такі речі. Хотілося б, щоб в нас не було сиріт, але коли вони є, ми зобов’язані їм допомагати. Сподіваюсь, що в ближчому часі нам вдастся закрити потребу в житлі для тих дітей, які перебувають на черзі” – сказав міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina