На завтра, 23 листопада, запланована робоча поїздка першого віце-прем’єр міністра України Степана Кубіва до Львівської області – повідомляє ЗІК, з посиланням на сайт Львівської ОДА.

Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, він відвідає виставку світлин «Революція Гідності. Пам’яті Небесної Сотні».

Окрім того, відбудеться засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Степана Кубіва, а також виїзд для обстеження провалля на території ПАТ «Стебницького гірничо-хімічного підприємства «Полімінерал».

Опісля перший віце-прем’єр візьме участь у відкритті нових потужностей ПАТ «Бориславського заводу «РЕМА».

Нагадаємо, обвал, що стався на Львівщині 30 вересня в зоні рудника №2 ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал», був спровокований землетрусом 0,8 бала, але стався через те, що там утворилися пустоти і підприємство, яке зараз є у приватній власності, впродовж років не вживало заходів задля того, аби усунути небезпеку.

10 жовтня Львівська облрада ухвалила звернення до Кабінету Міністрів України щодо кризової екологічної ситуації, яка склалася внаслідок діяльності ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал».

Львівська облдержадміністрація також звернулася до Кабінету Міністрів щодо виділення з резервного фонду держбюджету 133 мільйони гривень на ліквідацію наслідків провалля, яке утворилося поблизу Трускавця над колишньою шахтою із видобування калійної руди. Ці кошти необхідні на будівництво нової дороги та перенесення зруйнованих ліній електропередач.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina