На соціальну підтримку учасників АТО, членів їхніх сімей, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні з початку проведення військових дій на Сході країни та подій на Майдані під час Революції Гідності (2014-2017 рр.) скеровували 91,6 млн грн, з яких у поточному році – 14,1 млн гривень. Цими днями на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на Львівщині виділили 656,1 тис. гривень.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

За кошти Львівського обласного бюджету одноразову адресну допомогу отримали 23 родини загиблих учасників АТО – по 100 тис. грн, 1134 демобілізованих воїнів – по 3 тис. грн, 206 дітей загиблих (померлих) учасників АТО та Героїв Небесної Сотні – по 2,5 тис. грн щомісяця.

Окрім того, 189 осіб з числа військовослужбовців – інвалідів війни, що брали участь в АТО отримади кошти на реабілітацію (у розмірах від 10 до 25 тис. грн), а також 11 родинам – на встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих у розмірі по 32 тис. гривень.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina