Дрогобичанин Ігор Левицький, учень ЗОШ №15, пройшов перший етап сліпого прослуховування у популярному телепроекті каналу «1+1» «Голос. Діти». У наступному етапі він співатиме вже в прямому ефірі і розраховує на підтримку земляків під час голосування – повідомляє дрогобицький журналіст Ярослав Грицик.

У третьому випуску четвертого сезону програми, яка вийшла в ефір 19 листопада, Ігор виконав пісню «Beggin» дуету «Madcon». Його голос і манеру виконання члени журі оцінили високо, і дрогобичанин потрапив до тренувального табору. Там із ним займатимуться зіркові тренери – Олексій Завгородній і Надія Дорофеєва (дует «Время и стекло»).

Ігорю Левицькому 14 років. Він розповів, що просто обожнює співати, тож займається співом в естрадній школі дуету «Ярослав-На», а також бальними танцями. Паралельно зі школою він третій рік навчається у малій духовній семінарії, прислуговує у Катедральному соборі Пресвятої Трійці. У майбутньому Ігор планує стати священиком.

Під час конкурсного відбору свого колегу до студії телеканалу «1+1» приїхав підтримати цілий десант із рідного міста: родичі, друзі, вихованці естрадної школи дуету «Ярослав-На» разом з наставниками – Ярославом і Наталією Дубами. Був у складі групи підтримки і народний депутат України Богдан Матківський з сім’єю.

А біля екранів телевізорів дрогобичани, учнівський, вчительський та батьківський колективи ЗОШ №15, затамувавши подих, спостерігали за виступом юного Ігоря Левицького на популярному музичному шоу «Голос. Діти». З цього приводу ми попросили поділитися роздумами директора школи Ігоря ЛОГИНА.

– Ім’я учня 9 класу нашої школи Ігоря Левицького вже добре відоме у Дрогобичі, адже він – учасник міжнародних, всеукраїнських, міських конкурсів, загальношкільних заходів, концертних програм. У скарбничці досягнень юного співака такі здобутки:
– у ІІІ Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Empire of arts» він отримав найвищу нагороду – «Гран прі», а також унікальний кубок, сертифікат на безкоштовну зйомку відеокліпу від студії «Bratu M@rio»;
– у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі української сучасної пісні «Трускавецька фієста-2017» – знову найвища нагорода – «Гран прі»;
– переможець І туру фестивалю «Сурми звитяги» у номінації «Солісти-вокалісти»;
– у ІІ турі фестивалю «Сурми звитяги» у номінації «Солісти-вокалісти» – ІІ місце.

Ось і на відомому шоу «Голос. Діти» у турі «вибір наосліп» Ігор гідно представив наше місто піснею «Beggin». 14-річний юнак обернув до себе тренерське крісло Позитива і Наді Дорофеєвої – учасників популярного українського гурту «Время и Стекло». Його виступ зібрав бурхливі оплески глядачів та схвальні відгуки усіх членів журі.

Ігор успішно поєднує навчання із активним заняттям співом, бальними танцями і заняттями у малій семінарії, що діє при Дрогобицькій духовній семінарії, де продовжує пізнавати Божу науку.

Цьогоріч Ігор став переможцем ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з польської мови. Такий високий рівень підготовки учень здобув на уроках польської мови (учитель – З.І.Винницька). Зараз готується до ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з польської мови, де представлятиме Дрогобич і Стебник.
Вітаємо нашого учня – талановиту зірочку сцени! – зазначив Ігор Логин.

Ярослав Грицик, Галицька Зоря. На фото: група підтримки Ігоря Левицького.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina