Дрогобицького перевізника оштрафували на 1 млн 664 тис. грн. Держпраці склало рекордно великий штраф перевізнику за невиплату індексації.

24 листопада у прес-службі Держпраці повідомили про накладення штрафу дрогобицькому перевізнику. Штраф наклали за те, що підприємець не провів індексації зарплат і не нарахував виплати 52 водіям коштів за роботу у нічний час та у святкові дні – пише Захід.нет.

«Наприкінці жовтня головне управління Держпраці Львівщини провело інспекцію у ТзОВ, яке займається пасажирськими перевезеннями та зареєстроване у Дрогобичі. Під час інспекції було виявлено порушення щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці відносно 52 працівників товариства. Зокрема працівникам не було проведено індексацію грошових доходів, доплат за роботу у нічний час та святкові дні», – йдеться у повідомленні Держпраці.

Через порушення законодавства про працю перевізника оштрафували на рекордний для Львівської області штраф – 1,7 млн грн. У Держпраці також зазначають, що проведення індексації зарплат усім працівникам обійшлося б підприємцю в 2800 грн. Однак сума штрафу за порушення законодавства, зокрема за непроведення індексації, є значно більшою.

Загалом від почату року за аналогічні злочини місцеве управління Держпраці наклало штрафи на загальну суму в 2,6 млн грн. Зокрема цього місяця Держпраці повідомили про два подібні випадки, хоч у них йшлося про нелегальних працівників. Так, власника алкогольної крамниці у Львові оштрафували на півмільйона гривень, бо він не оформив належним чином п’ятьох найманих працівників. А кафе-бар у Стрию зобов’язали заплатити понад півмільйона гривень за шістьох неоформлених працівників.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina