Ввечері, 22 листопада, на території військового санаторію відпочиваючий провалився в каналізаційний люк. Рятувальники, які прибули на місце події¸виявили, що чоловік перебував у холодній воді, глибиною 1, 5 метри.

Гість військового санаторію заблукав на території закладу та провалився в каналізаційний люк. Він провалився в воду півтораметрової глибини і сам вибратись не міг. Мобільний телефон перебував в кишені, дістати його після падіння чоловік не міг. Він почав кричати та кликати на допомогу, крик почули перехожі, які й викликали рятувальників.

За словами МНСників, виклик надійшов до них близько 20.00 години вечора. На момент прибуття, чоловік перебував у холодній воді вже півтори години. Якщо б перехожі не почули криків чоловіка та не викликали рятувальників, ситуація могла б мати куди плачевніші наслідки.

В ході рятувальної операції чоловіка витягнули з каналізації та передали в руки медиків. Ним виявився 63-річний чоловік, уродженець Кременчуга, який відпочивав в військовому санаторії «Трускавецький».

Ніна Федько

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina