Мешканці п’ятиповерхівки на Мазепи 2 продовжують відстоювати свої права та вимагають у влади виконати вимоги закону. Більш ніж півтора роки їхній будинок не списують з балансу комунального підприємства “Трускавецьжитло”, а людям продовжують нав’язувати необхідність створення ОСББ, всупереч бажанню більшості мешканців.

За проханням людей публікуємо звернення людей, які в черговий раз звертаються до влади міста.

“Ми, більшість мешканців будинку по Мазепи 2, які обрали метод управління будинку шляхом самоврядування, звертаємось до Вас шановні депутати, особливо до тих, які саботують законне рішення по списанні нашого будинку з балансу, тим самим порушуючи постанову Кабінету Міністрів України від 26. 04.2016 року №301 та тим самим підтримують нездорову ситуацію, порушуючи мир серед наших мешканців. Декілька депутатів незаконно підтримують депутата Сазонову В., яка прагне влади і виступає проти більшості мешканців, – своїх сусідів, обливаючи їх брудом та подаючи в суд на своїх виборців, – блокує законне рішення по списанні будинку, бо має свої власні інтереси.

Ми повідомляємо Вас усіх, що не признаємо більше ніяких зборів по створенню ОСББ, так як наше рішення щодо управління будинком є законне і ніким не оскаржене” – зазначають мешканці в заяві, адресованій владі та депутатському корпусу ради.

Нагадаємо, що в Трускавці проходив суд між депутатом Вірою Сазоновою та мешканцями її виборчого округу. Депутат намагалась скасувати протоколи зборів, однак рішення суду висловилось на користь мешканців, – збори назвали чинними, а рішення залишили в силі.

“У нашому місті Трускавець діється неймовірне протизаконня. Півтора роки маленький будинок на Мазепи 2 бореться з купкою корумпованих депутатів на чолі з Сазоновою В. та Кульчинським А. Б., які насилують мешканців нашого будинку щоб створити ОСББ на чолі з Сазоновим С. або їхніми “прихвостнями”. Дійшло до того, що з двадцяти шести депутатів дев’ятнадцять підписали заяву, – щоб він вирішив це питання на засіданні виконкому, а не втягував їх в ці інтриги, тим більше, що Сазонова має тут “конфлікт інтересів”.

… Кульчинський А. Б. доки ви будете ігнорувати думку більшості мешканців та думку депутатів, які звернулись до вас зі зверненням про те, що ви незаконно не списуєте будинок з балансу вже півтора роки, замість виділених законом 2 місяців??

Доки мерія і корупція буде процвітати в нашому місті??..” – пишуть мешканці.

В спільному депутатському зверненні, адресованому на ім’я міського голови Андрія Кульчинського, депутати звертались з проханням винести проект рішення на розгляд виконкому, так як на останньому засіданні сесії депутатам знову забракло 1 голосу, щоб вирішити це питання. Проект рішення розглядається на сесіях майже піврора роки.

“Кабінетом Міністрів України прийнята постанова від 26. 04.2016 року №301, якою затверджено порядок списання з балансу багатоквартирних будинків, яким визначено механізм списання з балансу будинків, в яких присутні приміщення приватної та інших форм власності. Так як депутати не можуть прийняти рішення на засіданнях сесій вже більше року, …., звертаємось до Вас, міський голово, винести питання списання багатоквартирного будинку по вул. Мазепи 2 на розгляд виконкому”.

 

 

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina