Вартість водопостачання та водовідведення у курортному Трускавці може знову зрости, – про це на понеділковій нараді повідомив директор ТзОВ “Трускавецький водоканал” Віктор Марченко.

“Дрогобич подав на розгляд НКРЕ новий тариф на воду, в якому передбачене підвищення вартості води для Трускавця на 70 копійок. Мова йде про воду і про стоки. Це попередня інформація, чи відбудеться зростання ми будемо знати після того, як НКРЕ затвердить тариф” – зазначив Віктор Марченко.

Наразі, директор водоканалу повідомив, що вийти “в плюс” підприємство поки не може. Зате кілька місяців поспіль в повному обсязі виплачує щомісячну заборгованість перед Дрогобичем, що дає можливість не накопичувати борг до більших розмірів.

Зараз триває судова тяганина між Трускавецьким та Дрогобицьким водоканалами, де трускавецьке підприємство намагається оскаржувати штрафні санкції, які свого часу збільшили борг перед сусідом більш ніж на мільйон гривень. В разі позитивного рішення суду, борг зменшиться на 1, 2 млн гривень. Сьогодні ж заборгованість Трускавецького водоканалу перед Дрогобичем коливається в районі 11 мільйонів гривень.

Ніна Федько

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina