Сьогодні, близько 18:45, в Трускавці поблизу Стебницького кільця водій зелених «Жигулів» здійснив наїзд на жінку, яка переходила дорогу на пішохідному переході.

Повертаючись з роботи, журналіст Truskavets online стала свідком ДТП. На пішохідному переході поблизу Зеленого двору водій зелених «Жигулів» не встиг загальмувати та здійснив наїзд на молоду жінку, яка переходила дорогу по пішохідному переході. Від отриманого удару, потерпіла впала та вдарилась головою об асфальт. Піднятись їй допомогли перехожі.

В автомобілі знаходились водій та його дружина з маленькою дитиною. Вони не стали тікати з місця пригоди, вибачались та пропонували свою допомогу. Потерпілу жінку звати Оксана, вона є місцевою жителькою. Її забрала швидка допомога для обстеження та встановлення можливих травм. А свідки залишились для дачі свідчень слідчо-оперативній групі, яка прибула на місце ДТП.

Причини наїзду встановлюються. За попередніми даними потерпіла не постраждала, або отримала легкі травми та перебувала в шоковому стані.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina