16 грудня в приміщенні музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича відбудуться благодійні вистави. Всі зібрані кошти будуть передані на лікування Катрусі Федів, маленької дрогобичанки, яка понад усе мріє здолати хворобу та побачити сонце.

На сцені музично-драматичного театру Юрія Дрогобича виступатимуть юні актори дитячого телевізійного театру “Юрашки”. Вони вийдуть на сцену з головною метою, – допомогти своїй ровесниці, маленькій Катрусі Федів одужати.

Лікарі поставили дівчинці страшний діагноз – атрофія зорових нервів (вона не бачить), однак щодня дитина наполегливо показує нові результати. Шанс на повноцінне життя для Катрусі дала Бостонська дитяча клінічна лікарня. Дівчинку вже чекають в клініці. Однак для проведення лікування потрібні чималі кошти, яких родині бракує.

Катруся з усіх сил бореться з хворобою та демонструє надзвичайну життєрадісність. Кожен із нас може долучитись та допомогти маленькій Катрусі одужати та здійснити її мрію.

Подаруйте чудові емоції своїм діткам та шанс Катрусі побачити сонце☀️.

Вистави відбудуться 16 грудня в музично-драматичному театрі ім. Юрія Дрогобича о 13.00 та о 17.00. Продаж квитків вже розпочато.

Попередньо замовити квитки можна за тел. 097 85 68 685.

Прохання до всіх небайдужих – допомогти Катрусі в її боротьбі.

Підтримати Катрусю можна також перерахувавши кошти на рахунок батька:

ПРИВАТ БАНК 5168 7573 4376 2243
Федів Ігор

Тел. батька: +380 (93) 504 93 18

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina