22 листопада депутатський корпус Трускавецької міської ради скерував звернення до Національного антикорупційного бюро України, національної поліції та Фонду Держмайна з проханням перевірити законність приватизації ПрАТ “Трускавецькурорт” санаторно-курортних закладів у Трускавці.

Тривалий час у Трускавецькій міській раді працювала комісія з питань законності приватизації санаторно-курортних закладів ПрАТ “Трускавецькурортом”. Депутати, спільно з ініціативними мешканцями міста, які долучились до цієї роботи, зібрали чимало матеріалів з доказами того, що приватизація санаторних об’єктів у місті-курорті велась свого часу незаконно. На одній з останніх сесій Трускавецької міської ради було проголосовано звернення до ГУ національної поліції, Фонду Держмайна та Національного антикорупційного бюро України. У зверненні йшлося про необхідність проведення перевірки на предмет законності приватизації закладів у Трускавці.

Вчора, 12 грудня, Трускавецька міська рада отримала відповідь від НАБу. У ній йдеться про те, що в зверненні не наведено конкретних фактів, що можуть свідчити про наявність кримінальних корупційних правопорушень. А розгляд інших питань, викладених у зверненні, не належить до компетенції Національного антикорупційного бюро України.

Яку відповідь дадуть правоохоронні органи та Фонд Держмайна сказати важко. Однак вже зараз очевидно, що розпочати реальні розслідування законності приватизації санаторно-курортних закладів буде не так вже й легко.

Дії ПрАТ “Трускавецькурорт” в частині введення оплати за вхід у бювет спричинили спротив серед мешканців Трускавця та місцевих підприємців. Неодноразово для обговорення цих питань та пошуку шляхів впливу на “Трускавецькурорт” в місті проводились громадські збори.

Активісти чинили напад на бювет та потрощили турнікети, під адмінбудівлю ПрАТ Трускавецькурорту зносили шини, тож процедуру введення платного входу зупинили. Однак розслідування законності приватизації санаторних закладів та робота в напрямку витіснення монополіста із міста поки з місця не зрушили.

Тим часом, підприємство було оштрафоване за зловживання монопольним становищем на ринку на майже 70 тисяч гривень.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina