Завідувачку дитсадка «Калинка» у Стебнику, яку спіймали на гарячому під час крадіжки продуктів, звільнили з роботи, після 5-ти місяців “переховувань” на лікарняних – повідомляють Стебницькі Вісті з посиланням на Твоє радіо.

Як повідомляється, горе-завідувачка Галина Комарницька п’ять місяців «переховувалась» на лікарняному та у відпустках. Коли у вівторок, 12 грудня, вона вийшла на роботу – на місце негайно виїхала комісія відділу освіти ДМР на чолі з головним освітянином Петром Сушком. До садочку прийшло також чимало батьків, щоб не допустити повернення опальної керівниці на посаду, за яку та трималась до останнього. Керівник відділу освіти Петро Сушко наголосив, що зважаючи на грубе порушення посадових обов’язків, завідуючу розрахували фінансово і вручили їй трудову книжку.

Нагадаємо, у липні цього року, у Стебнику батьки спіймали на гарячому працівників садочка, що вивозили продукти з виховного закладу. Батьки прийшли забирати дітей та помітили, як вихователі виносили продукти та пакували їх в автомобіль брата завідувачки. Коли вони почали витягувати з автівки крадені речі, водій почав втікати, а комірниця зачинилася в приміщенні з ящиком, який не встигла завантажити в машину. Місцеві мешканці запевняли, що директорка садка славилась такими витівками.

Джерело: Стебницькі вісті

Про перипетії, які точились у Стебницькому садочку №26 наше видання писало неодноразово. Конфлікти між співробітниками, постійна плинність кадрів, судова тяганина, звинувачення в крадіжках дитячої їжі та збагаченні на щомісячних грошових поборах, скарги та звернення до поліції з боку батьків – це далеко не весь перелік того, що має місце в цьому садку. Дещо про життя цього садочку та його працівників – у одній зі статей – “На що збирають гроші в садках Дрогобиччини?”

Деталі розбірок з завідувачем садка Галиною Комарницькою, за участі завідувача відділу освіти ДМР Петра Сушка, депутата ДМР від м. Стебник Івана Куця та небайдужих батьків та працівників закладу – у відео Стебницьких вістей.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina