18 грудня у приміщенні Львівського музею історії релігії презентували кінопроекти–переможці конкурсу на підтримку регіонального кінематографу, зняті цього року за сприяння Львівської ОДА та Львівської облради – повідомляє прес-служба ЛОДА.

Із восьми кінопроектів поданих на конкурс, шість фільмів отримали фінансування з обласного бюджету у межах реалізації Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства в області на 2017 рік.

Відтак присутнім продемонстрували кінострічки, що сприяють формуванню духовних та естетичних цінностей суспільства, а також розвитку регіонального кіно.

Серед обраних кінострічок – документальний фільм «Духовна музика України», документально-ігровий фільм «Українці у Польському війську. Від Судової Вишні до Львова», патріотичний мультфільм «Як Українці на Москву ходили», документально-ігровий фільм «Михайло Вербицький: Серце запалене любов’ю», мотиваційний пригодницький фільм «Інтернет-наркоман», а також короткометражний художній фільм на соціально-історичну тематику «Переселені душі».

Основні критерії оцінки проекту – актуальність, інноваційність, реалізація до кінця року, висока художня якість, стратегія реалізації та просування.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina