Минуло більше місяця з часу прийняття рішення про відновлення роботи комунальної ГГРЕС, яка мала б взяти в свої руки експлуатацію мінеральних родовищ курорту. Однак робити реальні дії в цьому напрямку досі ніхто не поспішає.

На сесії Трускавецької міської ради, під час виголошення депутатських запитів та звернень, було вкотре порушено питання відновлення роботи комунальної ГГРЕС. З депутатським зверненням на цю тему виступив Руслан Цехмейстер.

“До мене звернулись мешканці Трускавця, які повідомили мені, що приміщення ГРЕС опломбоване, штат скорочений вдвічі, а будівля готується ПрАТ “Трускавецькурортом” до продажу. Належного контролю за якістю мінеральних джерел ніхто не проводить.

Я особисто перевіряв цю інформацію, виїжджаючи на місце. Ці дані підтвердились. Приміщення ГРЕСу зачинене, не працює.

Прошу надати відповідь:

  • Чи ведеться належний контроль за станом гідромінеральної бази курорту?
  • Яка штатна чисельність ГРЕСу?
  • Чи було оголошено конкурс на посаду керівника комунальної ГГРЕС?
  • Який штатний розпис передбачено для підприємства?
  • Чи передбачено фінансування комунальної ГГРЕС в бюджеті Трускавця на 2018 рік і яке саме?”

З відповідним зверненням Руслан Цехмейстер виступив перед депутатським корпусом ради. Незабаром депутат мав би отримати офіційні відповіді на задані запитання, які зможуть пролити світло на цю тему.

Сьогодні ж очевидно, що жодних дій задля відновлення роботи комунальної ГГРЕС поки не проводилось. Ніхто наразі не бере на себе відповідальність за початок цієї складної, але необхідної роботи.

“Щоб передбачити фінансування в бюджеті міста нам повинен надійти відповідний запит. Такого запиту нам ніхто не скеровував. Хто може сказати, скільки коштів потрібно на утримання комунальної ГГРЕС? Це мали б підрахувати спеціалісти. Я не можу написати ці цифри, взявши їх зі стелі” – прокоментував цю ситуацію начальник фінансового управління Микола Федоричак.

Рішення про відновлення роботи комунального ГГРЕС було проголосоване депутатським корпусом ради на попередній сесії, 9 листопада. Однак, як бачимо, реальні дії щодо його втілення продовжують відкладати у довгий ящик…

Ніна ФЕДЬКО

 

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina