На сесії Дрогобицької районної ради депутати розглянули питання про стан готовності філії «Дрогобицький райавтодор» до роботи в осінньо-зимовий період. Начальник Дрогобицького райавтодору доповів про діяльність філії та виконання тих чи інших робіт.

Мова йшла здебільшого про розчищення доріг району та посипання їх соляно-піщаною сумішшю. За словами начальника райавтодору, працювати їм практично нереально. Виною всьому, за словами доповідача, – застаріла техніка, специфіка гірських доріг та неналежне фінансування.

Питань до роботи райавтодору було багато. Депутати висловлювались з приводу того, що дороги в районі знаходяться в жахливому стані, а зараз, в зимовий час, їх ніхто вчасно не розчищає та не посипає. Більше того, роботу райавтодору планували визнати незадовільною.

Начальник Дрогобицького райавтодору на все знаходив свої пояснення. “Техніка у нас дуже стара. Що б ви розуміли, ми недавно “відзначали” 50 років нашому катку. Що стосується розчищення, то облавтодор виділяє на область лише два грейдери. Дубневичі добиваються того, щоб в першу чергу техніку скеровували в їхні райони. До нас ніхто не їде” – зазначив начальник райавтодору.

Серед пропозицій, які лунали – необхідність роздислокації техніки та розміщення її в кількох точках, задля того, щоб машини встигали доїхати до тих чи інших віддалених населених пунктів та щоб розчищення цих доріг було менш витратним.

Депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний виступив з пропозицією виділити з бюджету кошти на придбання техніки та покласти роботу з розчищення доріг комунальному підприємству. “Ваша доля в ваших руках. Закладайте в бюджеті кошти на придбання техніки на утримання, розчищення доріг у Дрогобицькому районі, для двох комунальних підприємств, Підбуської та Меденицької селищних рад, адже це безпека мешканців. Найдорожче це життя та здоров’я людей” – зазначив Михайло Задорожний.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina