Поліція затримала осіб, яких підозрюють у скоєнні жорстокого подвійного вбивства у “Комп’ютерному Всесвіті” Борислава. Ними виявились двоє молодиків, 17-ти та 18-тирічного віку, мешканці Стебника та Трускавця, які намагались продати викрадені під час скоєного злочину телефони.

Поліція тривалий час проводила спецоперації. Однак відеозапис в магазині не проводився, а жодного свідка тривалий час знайти не вдавалось. На місці події правоохоронцями було зафіксовано сліди лише однієї людини, а вийти на слід зловмисників поліції довго не вдавалось.

Та підозрюваних у вбивстві правоохоронці таки затримали. Ними виявились двоє молодих хлопців (17 та 18 років), – мешканці Стебника та Трускавця. Їх спіймали на гарячому під час спроб продати телефони, викрадені в день убивства з магазину. Наразі проводяться слідчі експерименти, допити та з’ясування обставин скоєного злочину. Поліція поки жодних коментарів не дає, – однак впродовж дня обіцяє надати детальнішу та офіційну інформацію.

Тим часом заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброскін на своїй сторінці у Фейсбук підтвердив факт затримання підозрюваних осіб.

“Затримані підозрювані у вбивстві 7 грудня цього року двох продавців магазину комп’ютерної техніки, чоловіка і молодої жінки, у Бориславі” – написав Аброскін.

Нагадаю, подвійне вбивство та пограбування було скоєне ввечері, 7 грудня, в магазині техніки “Комп’ютерний всесвіт” м. Борислав. Зловмисники вкрали всього 23 мобільні телефони та денну виручку магазину (25 тисяч гривень), але при цьому забрали життя двох молодих людей – 20-річної бориславчанки та 27-річного дрогобичанина. Вони виявились єдиними свідками пограбування, однак надмірна жорстокість вбивства вражала. На тілі обох продавців було виявлено безліч ножових поранень, несумісних з життям.

Розкриттям злочину займалися працівники головного управління поліції, які прибули до Борислава. За фактом скоєного злочину було відкрито кримінальне провадження п. 1, п. 6 ч. 2 ст. 115 КК України «Умисне вбивство двох осіб з корисливих мотивів» та ч. 4 ст. 187 КК України «Розбій». Санкція статтей передбачає покарання – позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina