Світ насправді відкритий для добрих справ і всіляко допомагає тим, хто вірить, і любить те, що робить. І Україна дійсно Європа, а кордони – річ чисто символічна, якщо людей об’єднує хортинг.

15-17 грудня 2017 року невеличкий курортний Трускавець, зокрема спортивний комплекс готельно-курортного комплексу «Карпати», приймав вже третій міжнародний турнір з хортингу – «ТRUSKAVETS OPEN». Тому, що українське національне бойове мистецтво хортинг – цікаве, яскраве, динамічне і конкурентноздатне та з кожним роком здобуває все більше прихильників в Україні і закордоном. А Віце-президент Міжнародної ради хортингу Віталій Плеханов, головний ідеолог та мотор турніру, вміє організувати незабутнє свято спорту з фантастично красивими медалями під завершення змагального року! Звичайно, за підтримки меценатів спорту та з допомогою команди однодумців. Та про все за порядком.

На Міжнародний турнір з хортингу «TRUSKAVETS OPEN» в розділах «Двобій», «Сутичка», «Форма» і «Показовий виступ» в Трускавець з’їхалися близько 200 спортсменів з України, Марокко, Угорщини, Румунії, Киргизтану, Таджикистану. На урочистому відкритті змагань найпершу велику Подяку за підтримку хортингу та розуміння ролі спорту в становленні сильної та здорової нації було вручено міському голові Трускавця Андрію Кульчинському. Організатори щиро вдячні також незмінному генеральному спонсору міжнародних змагань у Трускавці – «арені» турніру та оселі суддів – гостинному і терплячому колективу готельно-курортного комплексу «Карпати», гендиректору Леву Грицаку, Ярославу Грицаку та Юрію Грицаку.

Подяки за допомогу в організації турніру та придбанні нагородного матеріалу вручені  Володимиру Козявкіну, Андрію Біласу, Роману Ковалю, Олексію Радзієвському, Станіславу Федорову, Олексію Семигалу.

Учасників змагань, батьків та гостей благословив отець Володимир Боднарчук. З показовими виступами на двох хортах відпрацювали хортингісти спортивного клубу «Торнадо» (Київ, тренер Олександр Гречаний) та «Галицькі Леви» (Дрогобич, Львівська обласна федерація хортингу, тренер Денис Іваницький).

І вже другі змагання головного судді Сергія Дідуся пройшли чітко та злагоджено, без серйозних суперечок та травм. Баталії на хортах, починаючи з наймолодших спортсменів, велися дуже серйозні та принципові, та закінчувалися одразу після сигналу гонгу.

Змагання традиційно розпочалися в розділах «Форма» і «Показовий виступ». Тут весь п’єдестал пошани зайняли господарі – спортсмени української збірної. У розділі «Форма» призові місця між собою розділили Київ, Дніпро та Покров. Командне золото «Показового виступу» виборола молодша п’ятірка команди «Галицькі Леви» Дрогобицького осередку хортингу Роман Зінов’єв, Остап Ліщинський, Дар’я Дахіна, Назар Василенко, Данило Гера (тренер Денис Іваницький). В особистому розряді золото здобула Вікторія Михальчишин, в парі – наймолодші учасники турніру семирічні Андрій Михальчишин та Максим Маланяк (Трускавецький осередок хортингу, тренер Ірина Циган)

В розділах «Сутичка» та «Двобій» конкуренція була набагато жорсткішою. Багато медалей поїхало в Марокко і Румунію, Таджикистан і Угорщину, та юні господарі, захищаючи честь України, билися і боролися справді як леви. Так, свої перші бронзові медалі в розділі «Сутичка» вибороли дев’ятирічні Володимир Хомин та Руслан Шкелебей, другим став Роман Столяр, золото в абсолютній ваговій категорії понад 60 кг у віці 12-13 років здобув Павло Буник. В розділі «Двобій» в абсолютці серед дітей 8-9 років чемпіоном став Вадим Дудник, у дорослих 18-35 золоту медаль «TRUSKAVETS OPEN» виборов Микола Босюк (всі Львівська обласна федерація хортингу, «Галицькі Леви», тренер Денис Іваницький).

До побачення, «TRUSKAVETS OPEN» 2017 і до зустрічі в Новому, 2018 році! Адже Міжнародний турнір з хортингу вдався, красиво закінчив 2017 рік і, без сумніву, стане традиційним.

Ксенія ЧУМАК

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina