Відбулося засідання робочої групи щодо напрацювання заходів із забезпечення екологічної рівноваги на території Стебницького калійного родовища – повідомляє відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю Дрогобицької РДА.

За результатами робочої зустрічі доручено КП «Дрогобичводоканал» укласти угоду з спеціалізованою організацією на розробку гірничо-геологічного обґрунтування з метою підготовки альтернативних ділянок для виносу магістрального водогону Гірне – Дрогобич та розробити ПКД на будівництво напірного каналізаційного колектора від районної каналізаційної станції м. Стебник до районних каналізаційних очисних споруд.

Також учасники робочої групи вирішили провести нараду щодо можливості віднесення події, яка сталася на території ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал», внаслідок якої утворилося провалля, до категорії надзвичайної ситуації та напрацювання концепції для розробки нового проекту консервації рудника № 2 і рекультивації порушених земель ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал».

 

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina