У Трускавці проходить IX по рахунку всеукраїнський  фестиваль-конкурс “Яскрава країна”. Цьогоріч він зібрав близько семиста талановитих учасників: вокалістів та хореографічних колективів з усіх куточків України, а також представників Молдови.

“Яскрава країна” – це громадська організація, створена з ініціативи людей, небайдужих до розвитку культурно-мистецького життя підростаючого покоління українців та намагається своєю діяльністю всіляко сприяти розвитку молодих талантів нашої країни. З цією метою в різних містах України регулярно проводиться чимала кількість заходів, організованих “Яскравою країною”, кожен з яких об’єднує тисячі учасників, талановитих та креативних вокалістів та хореографічних колективів.

Однак, поза активною діяльністю “Яскравої країни” по всій країні, є незмінні, вже традиційні, фестивалі, яких з року в рік чекають і учасники, і їх організатори. Поміж ними – щорічний всеукраїнський фестиваль “Яскрава країна”, який вже вдев’яте проходить в курортному Трускавці в час Різдвяних свят. З року в рік на нього приїжджає багато талановитих виконавців, для кожного з яких фестиваль є майданчиком для подальшої реалізації себе як успішних вокалістів чи танцюристів. Організатори, проте, запевняють, – не мають на меті збільшувати кількість учасників та робити його ще більшим. Куди важливіше для них – піднімати рівень фестивалю.

“Цьогоріч на участь у нашому фестивалі прибуло близько семиста сольних вокалістів, вокальних та хореографічних колективів з усієї країни. Є діти, які приїжджають до нас регулярно, працюють багато і показують щораз вищий рівень. Прибуло чимало сильних виконавців, цьогоріч маємо також представників Молдови, що для нас дуже приємно. Збільшувати кількість учасників ми не прагнемо, бо не це для нас головне. Нам куди важливіше тримати відповідний рівень, покращувати організацію і працювати над статусом фестивалю.

Наш фестиваль – наче той місточок, який допомагає талановитим дітям розкривати свої таланти, відкривати їх світові, реалізовуватись як вокалісти чи танцюристи. Ми спостерігаємо за подальшою долею наших учасників і нам дуже приємно бачити, що вони стають успішними, здобувають нові перемоги, розвивають свої таланти, а починали вони саме з нашої “Яскравої країни”…” – розповідає директор фестивалю Ольга Обласова.

Чудовою промоцією для Трускавця є те, що фестиваль вже вдев’яте проходить саме в нашому курортному місті. Тут він колись розпочинався і тепер традиційно повертається знову і знову, щораз професійнішим та якіснішим. Це дає змогу місцевим вокалістам проявляти свої таланти на такого рівня змаганнях, при цьому залишаючись в рідному місті.

Відкриття фестивалю відбулось 9 січня на центральній сцені міста. Впродовж трьох днів тривали прослуховування в концертному залі готельно-курортного комплексу “Карпати”. Сьогодні ж, 12 січня, відбудеться фінальний гала-концерт “Яскравої країни” в ПК ім. Шевченка.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina