На Львівщині від початку року на кір захворіли 75 мешканців області. Тоді, як за весь минулий рік таких випадків було 114. Як повідомила ІА ZIK головний епідеміолог області Наталія Тімко, близько 50 із захворілих є діти, решта – дорослі.

«На Львівщині є спалах кору. Оскільки це захворювання не потребує стаціонарного лікування, станом на зараз в нас є 17 осіб, з них 4 дітей в одному відділенні, ще 14 – в іншому відділенні. Всі решта лікуються амбулаторно», – зазначила Наталія Тімко.

За словами лікаря, на сьогодні область забезпечена бельгійською вакциною, втім значного ажіотажу біля кабінетів щеплень наразі немає.

Чи допускатимуть на Львівщині до навчання дітей, які не пройшли імунізацію, та чи продовжать канікули, як це роблять у інших областях – наразі невідомо. Це питання – за департаментом освіти, туди департамент охорони здоров’я ЛОДА вже направив свої рекомендації.

«Департамент охорони здоров’я ЛОДА написав рекомендації у департамент освіти про те, щоб максимально забезпечити вакцинацію діток. Сенсу у тому, щоб закрити школи на карнтин і нічого не зробити – немає. Терба всіх діток, які не вакциновані, вакцинувати, а тим, хто категорично не хочуть вакцинуватися треба організовувати якийсь альтернативний спосіб навчання. Наразі в нас це питання ще не вирішене», – зазначила головний епіоміолог Львівщини.

Нагадаємо, в Одеси не щепленим від кору дітям заборонили відвідувати дитсадки, а у низці одеських шкіл вже з наступного тижня почнуть впроваджувати практику відеоуроків для дітей, яких з 22 січня не допускатимуть до шкільних занять через відсутність щеплень від кору. Як відомо, на Одещині від кору померли шестеро людей.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina