Кращі заклади міста-курорту та люди, що прославляють рідне місто своєю діяльністю на всю країну та за кордоном були відзначені премією “Гордість Трускавця” та отримали “Кришталеві лотоси”.

Захід вже вдруге приймав у себе готельний комплекс “Ріксос Прикарпаття”. Цьогоріч на відзначення прибуло чимало людей, – представників різних сфер бізнесу, спорту, культури, мистецтва, які так чи інакше долучаються до промоції рідного міста і своєю діяльністю прославляють його ім’я на всю країну та за кордоном. Статусності церемонії додала участь одразу трьох нардепів – Миколи Величковича, Оксани Юринець та представника Дрогобиччини в парламенті Богдана Матківського. Прибув на церемонію владика Самбірсько-Дрогобицької єпархії Ярослав (Приріз). Завітали на захід також заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, голова Дрогобицької РДА Володимир Шутко та звісно ж влада міста. Були присутні на врученні премії гості з Польщі – представники Сяноцького повіту.

Церемонії нагородження передувала робота громадської ради, журі конкурсу та голосування на сайті Трускавецької міської ради і сайті ГО “Європейська інтеграція України”, що є засновником та головним організатором премії “Гордість Трускавця”.

“Було пророблено багато роботи і приємно, що цьогоріч нам вдалось зібрати ще більше людей, ще більше закладів представити в номінаціях. Хочеться, щоб відзнака “Гордість Трускавця” відзначала роботу тих, хто прославляє наш курорт тут в місті, на всю Україну, за кордоном. Дякую всім, хто долучився, підтримав, допоміг, дякую “Ріксос Прикарпаття”, які вже вдруге приймають на високому рівні церемонію нагородження. Хочеться вірити, що в наступному році нам вдасться організувати все на ще вищому рівні та зробити цю відзнаку хорошою традицією” – говорить організатор, голова ГО “Європейська інтеграція України” Іван Цегенько.

Вручали відзнаки депутати Верховної ради, заступник голови ОДА Ростислав Замлинський та міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

 

“Україна має багато героїв. Чимало з них захищають нашу країну в сьогоднішній війні, чимало з них ми втратили. Але є чимало героїв поміж нами, які дуже добре роблять свою роботу, які прославляють своє рідне місто, свою країну на міжнародних заходах: виставках, спортивних змаганнях, коли лунає гімн України. Всі ці люди варті нагород, варті того, щоб їх знали та шанували вже сьогодні. Бо саме на них тримається наша країна. Слава Україні!” – зазначив у своєму виступі депутат від 121 виборчого округу Богдан Матківський.

“Ми можемо перемогти ворога лише своїм успіхом. Саме добиваючись успіху, кожен у своїй сфері, ми разом спільно робимо надзвичайний внесок у цю перемогу” – зазначив заступник губернатора Ростислав Замлинський.

Цьогоріч премія включала в себе наступні номінації:

 • «Амбасадор Трускавця-2017»

В цій номінації було відзначено Володимира Козявкіна (Героя України, доктора медичних наук, професора, генерального директора Міжнародної клініки відновного лікування) та Ольгу Бенч (професора, доктора філософії, народну артистку України, дипломата).

 • «Менеджер року»

В трійку кращих увійшли Віталій Мицак (спортсмен, засновник і співвласник гірськолижного курорту «БУКОВИЦЯ»), Тарас Чекурда (підприємець, власник дельфінарію «Оскар») та Андрій Остапчук (економіст, перший заступник генерального директора ТзОВ «Санаторій «Шахтар»). “Кришталевий лотос” в цій номінації дістався Андрію Остапчуку.

 • «Спортсмен року»

Тут були відзначені Ірина Гусяк (майстер спорту, неодноразова чемпіонка України, чемпіонка Кубку Європейських націй та чемпіонату світу  з вільної боротьби) та Петро Олар (майстер спорту, чемпіон Європи з пауерліфтингу). “Кришталевий лотос” отримала Ірина Гусяк.

 • «Митець року»

Голосування визначило трійку лідерів. Ними стали: Ігор Нич – директор Трускавецької школи мистецтв, Наталія Поліщук – українська художниця та Ірина Бердаль-Шевчик – мисткиня, фотохудожник. “Кришталевий лотос” отримав Ігор Нич.

 • «Готель року»

В трійку кращих, за підсумками голосування, увійшли готель “Моцарт”, готель “Трускавець 365” та готель “Оскар”. За рішенням журі “Кришталевим лотосом” було відзначено готель “Моцарт”, реконструйований зі старої вілли.

 • «Розважально-відпочинковий заклад року»

У трійці кращих закладів у цій номінації було відзначено розважальний комплекс “SOHO TERRA”, кінотеатр “Злата” та ПК ім. Шевченка.

 • «Ресторан року» 

Кращими ресторанами було визнано “Е-мое” (яке отримало “Кришталевого лотоса”) та “Сосновий бір”.

 • «Кафе року»

Кращими кафе було названо “Львівську майстерню шоколаду” та кав’ярню “Старе місто”. “Кришталевий лотос” дістався “Старому місту”.

 • «Відкриття року»

Цьогорічним відкриттям року було названо “Урбан-бібліотеку”.

“Нам надзвичайно приємно отримати цю нагороду. Особливо приємно через те, що ми, бюджетна установа, в цій номінації конкурували із успішними бізнесовими закладами (із SOHO TERRA та гірськолижним комплексом “Буковиця”) і зуміли отримати цю перемогу. Ми довели, що якщо сильно захотіти і працювати над тим, чого прагнеш, то все можливо” – розповіла директор “Урбан-бібліотеки” Віра Савка.

 • «Подія року»

В 2017 році в місті пройшов ряд яскравих подій, які рекламували Трускавець на всю країну. Поміж ними було відначено трійку кращих, в яку увійшли I та ІІ Етапи Чемпіонату України з автогонок «Grand Prix Truskavets», Фестиваль польської культури. Та “Кришталевий лотос”, за підсумками голосування дістався першому Міжнародному дитячому гірськолижному Кубку «BUKOVYTSIA OPEN. Приймає Трускавець».

“Дякуємо за цю нагороду і за те, що відзначаєте нашу нелегку, але важливу, роботу. Бо спорт – це здорова нація, це правильне майбутнє наших дітей. Ми щиро запрошуємо долучатись до нашої роботи всіх та завітати на цьогорічні міжнародні дитячі змагання “BUKOVYTSIA OPEN”, які відбудуться 1-2 лютого” – зазначив директор ГК “Буковиця” Віталій Мицак.

 • Кращим «Закордонним партнером року»

було визнано Сяноцький повіт (Польща). Представники Сяноцького повіту прибули на церемонію, висловили свою вдячніть та повагу і, в свою чергу, вручили відзнаку Володимиру Козявкіну та “Клініці відновного лікування” за те, що саме тут, в Трускавці, проходять якісне лікування та реабілітацію діти із Польщі.

“Я знову переконуюсь в тому, що Україну все більше починають знати та поважати за кордоном. Завдяки праці наших людей, завдяки тому, що кожен робить свій вклад у тій сфері, в якій він працює” – зазначив Володимир Козявкін.

“Приємно, що такі заходи відбуваються і що вони згуртовують навколо себе людей. Колись я скептично ставився до всякого роду нагород, грамот, відзнак. Але з часом приходить розуміння, що воно важливо. Важливо відзначити тих, хто працює, хто добре робить свою роботу, хто робить свій вклад в промоцію міста. Таких людей немало, часом їх не видно, про їхню роботу можуть знати одиниці, тому треба про це говорити і показувати. І треба працювати надалі, рухатись вперед, бо, як би там не було, якщо ти твердо знаєш, що робиш потрібну роботу, рано чи пізно вона буде оцінена” – наголосив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Відзначено було також великі готельно-курортні комплекси, такі як “Ріксос Прикарпаття”, “Міротель”, “Лісова пісня”. За успішну роботу та реабілітацію хворих дітей було нагороджено дельфінарій “Оскар”. А розпорядженням голови Львівської ОДА Олега Синютки було відзначено роботу музеїв – музею Михайла Біласа та музею історії міста-курорту.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina