Чималого резонансу у Трускавці набула ситуація навколо реконструкції мереж  освітлення по вул. Сагайдачного. Переможцем на відкритих торгах стало ТзОВ «Будівельна компанія «Інтерсіті». Між фірмою та управлінням ЖКГіБ на початку осені 2017 року було укладено договір на загальну суму 2 мільйони 345 тисяч гривень.

Зовсім нещодавно в інтернеті було оприлюднено ряд припущень та звинувачень в адресу фірми «БК «Інтерсіті». Зокрема головними акцентами інтернет-публікацій було звинувачення фірми у грубих порушеннях договору, невчасному та неякісному виконанні робіт, які починаючи з осені 2017 року ведуться на вулиці Сагайдачного у Трускавці.

Мешканці Сагайдачного висловлювали невдоволення відносно того, що на їхній вулиці ведуться “розкопки”, які призвели до чималих незручностей для пішоходів. Та чи справедливими є всі оприлюдені звинувачення і чи справді фірма порушує укладений з нею договір і є недобросовісним підрядником? З метою об’єктивного висвітлення ситуації, публікуємо позицію компанії «БК «Інтерсіті» щодо виконуваних нею робіт.

«06.01.2018 року на сайті “Джерела Трускавця” вийшла стаття “Фальшиві підписи й фірми-клони: у Трускавці понад 2 мільйони з бюджету освоює підприємство з сумнівною репутацією” автор статті Кравець Дарина звинувачує компанію  ТОВ “БК “ІНТЕРСІТІ” (Далі-Компанія) у:

– підробці підписів;

– недобросовісному виконанні умов Договору;

– зв’язках з іншою компанією та  підлаштуванні виграшу в тендері.

Ці звинувачення містять не що інше як наклеп і псують ділову репутацію нашої компанії.

В статті оприлюднено чимало наклепницької інформації з метою маніпулювання думкою громади та очорнення нашої репутації. Наведені абсурдні аргументи відносно схожості чи відмінності підписів та їх можливої підробки, які є всього лиш домислами авторки. Але, оприлюднивши їх в такий спосіб, сайт свідомо намагається очорнити ім’я нашої компанії.

Щодо начебто недобросовісного виконання умов Договору, в чому нас звинуватили в статті, то подана інформація абсолютно не відповідає дійсності.  Відповідно до укладеного договору, строки виконання робіт завершуються аж у 2019 році. Ми почали розкопувати траншеї в середині листопада, роботи були огороджені сигнальною стрічкою, для пішоходів були встановлені перехідні площадки. На жаль, наші працівники неодноразово бачили, як люди спеціально зривали сигнальну стрічку.

Водночас звертаємо вашу увагу на те, що є багато технічних та  погодних умов, які впливають на швидкість виконання роботи.

Ми до робіт ставимось дуже відповідально і намагаємось їх виконати не лише швидко, але й якісно. Працюють кваліфіковані спеціалісти, часом понаднормово, щоб в подальшому жителям міста було комфортно ходити ввечері вулицями свого міста.

Компанія за 1,5 місяці виконала половину запланованих робіт. До новорічних свят було прокладено 70% кабелю, встановлено 8 опор. Значна частина робіт вже виконана, відповідно до укладеного Договору.

Так, на початку робіт були незначні проблеми з проектною документацією, так як плани комунікацій міста часто змінюються, а хочеться врахувати побажання усіх жителів і мінімізувати можливий дискомфорт. Але ми цілком і повністю координуємо свою роботу з владою,  щоб виконати все максимально якісно.

Не обійшлося і без неприємного інциденту під час виконання робіт, так як було викрадено кабель. Це уповільнило роботу. Технічно ми не могли в тому місці зарити траншеї та поставити опори, так як потрібно було повторно протягувати та виводити кабель.

Хочемо усім охочим порадити піти та сфотографувати людей, які працюють у вихідні дні і понад норму, для того щоб якомога швидше здати в експлуатацію об’єкт. Ми докладаємо усіх зусиль щоб надалі місцевим жителям було комфортно ходити по освітленій вулиці.

Обвинувачення у зв’язках з іншою компанією та начебто підлаштуванні виграшу у тендері, вважаємо взагалі смішними. Немало компаній по декілька разів приймають участь у одних і тих же тендерах. А те, що і ми з ними декілька раз перетнулися на торга, є не більше, ніж збігом.

Щодо суб’єктивного висновку автора про недобросовісність Компанії та натяків на більш добросовісні компанії, можемо зробити висновок, що вищезазначена стаття є замовленням саме цієї «більш добросовісної компанії».

Автору хочемо порадити перед тим як виставляти інформацію на загал, перевіряти її, а не паплюжити ім’я компанії, яка своєю роботою здобуває собі чесне ім’я.

Сподіваємось на розуміння та підтримку з боку громади, мешканців вулиці Сагайдачного, адже нам важливо якомога якісніше виконати нашу роботу».

Таку офіційну позицію висловила БК “Інтерсіті”, наголошуючи на тому, що умови договору, в якому їх зумисно намагаються звинуватити, ними порушено не було. Зараз фірма продовжує виконувати роботи і планує завершити земельні розкопки не пізніше найближчих двох тижнів.

Коментар до теми:

Олексій Балицький, заступник міського голови Трускавця.

«Наразі компанія повністю встигає виконувати роботи, зазначені в договорі. Фірма має час до 2019 року, щоб завершити всі роботи, – такі терміни передбачені умовами договору. Тому говорити зараз про порушення ними договору не доводиться. Наразі всі земельні роботи ними повинні бути завершені до 10 лютого».

Спілкувалась Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina