У Трускавецькій міській раді планують змінити голів постійнодіючих депутатських комісій. В регламенті ради присутня відповідна стаття, згідно з якою депутат може очолювати комісію не більше двох років.

З такою ініціативою виступив голова регламентної комісії ради Святослав Грабовський, – стаття щодо зміни голів комісій була закладена в регламенті Трускавецької міської ради 7-го демократичного скликання під час його затвердження. Сьогодні, ж, коли минуло два роки з часу затвердження депутатських комісій та їхніх голів, прийшов час для “ротації”.

“Я заявляю про те, що складаю з себе повноваження голови депутатської комісії з питань регламенту, законності, етики та зв’язків зі ЗМІ. Відповідна норма закладена у нашому регламенті. Інші голови комісій також повинні бути замінені. Ще при напрацюванні регламенту ради ми включили таку норму задля того, щоб один депутат перебував головою комісії не більше двох років. Це робиться задля того, щоб попередити можливі корупційні складові в роботах комісій (коли можливі домовленості щодо вирішення тих чи інших питань саме з головами комісій), а також для того, щоб інші депутати також мали змогу вчитись головувати на комісіях. Тому, найближчим часом чекатимемо подання від голови на призначення нових голів комісій” – зазначив депутат Святослав Грабовський.

Тож, найближчим часом у кожній депутатській комісії мали б відбутись зміни. Як мінімум, саме така пропозиція була озвучена Святославом Грабовським, головами можуть стати сьогоднішні заступники. Пропозиції нових очільників депутатських комісій повинен подати на затвердження раді міський голова.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina